NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

PARTNERZY BIZNESOWI

Lemarpol_Wozki_Widlowe_Sp__z_o_o_
„Lemarpol Wózki Widłowe” Sp. z o.o. jest firmą rodzinną tylko i wyłącznie z polskim kapitałem. Na rynku wózków widłowych, przez ponad 20 lat istnienia, wypracowaliśmy sobie mocną pozycję dzięki fachowej obsłudze naszych klientów oraz kompleksowej...

Wózki Hyster Big Truck w firmie Zuidnatie

18 lipca 2012
Wózki Hyster Big Truck w firmie Zuidnatie
Wózki Hyster Big Truck w firmie Zuidnatie

„Nowe przenośniki pustych kontenerów są bardzo ciche i podwójnie zielone” — wyjaśnia Chris van der Werdt, Kierownik Sprzedaży Hyster Big Trucks. „Charakteryzują się niską emisją spalin i pomalowane są na typowy dla firmy Zuidnatie zielony kolor.” Dzięki wsparciu lokalnego dealera firmy Hyster, Barloworld Handling, i doskonałym osiągom urządzeń Hyster odnotowanym na terminalu kontenerowym, firma Zuidnatie złożyła dodatkowe zamówienie na siedem wydajnych wózków Hyster, wyposażonych w podobne rozwiązania zmniejszające zużycie paliwa. Wózki Hyster Big Trucks o udźwigu powyżej 16 ton wyposażone są w silniki zgodne z normą Tier 4i / Stage IIIB i inne rozwiązania podnoszące wydajność. Zastosowano w nich także technologię recyrkulacji schłodzonych spalin (EGR), co pozwala operatorom napełniać zbiornik paliwa w sposób standardowy. Możliwy jest wybór pomiędzy trybem podwyższonej wydajności HiP lub tryb oszczędzania paliwa ECO-eLo.

Hyster_fot1.JPG
Hyster_fot1.JPG

Nowa flota obejmuje dwa wózki serii H18XM-12 o udźwigu 18 000 kg, wyposażone w silnik Cummins 6.7. Firma Zuidnatie zamówiła także wózki serii H25XM-12 o udźwigu 25 000 kg i serii H32XM-12 o udźwigu 32 000 kg, wyposażone w ten sam silnik i rozwiązania zwiększające wydajność.

Wózki widłowe i przenośniki pustych kontenerów zapewniają dużą moc przy niskiej prędkości obrotowej silnika, a następnie utrzymują wysoką moc przy wyższych obrotach, niezależnie od prędkości. Jest to możliwe dzięki turbosprężarce o zmiennej geometrii (VGT™), za pomocą której natężenie przepływu spalin przez koło turbiny jest różnicowane, co znacznie podnosi osiągi i wydajność. Wózki zapewniają także moc tylko w odpowiedzi na zapotrzebowanie, dzięki zastosowaniu układu hydraulicznego z wykrywaniem obciążenia, wyczuwającym podnoszony ciężar. Biorąc pod uwagę, że wózki nie pracują stale pod maksymalnym obciążeniem, zużycie paliwa jest jeszcze niższe.

Wózki widłowe o wysokiej wydajności będą stosowane w pracach portowych obejmujących odbiór, składowanie, przepakowanie i dystrybucję stali i metali nieżelaznych siecią drogową lub kolejową. Wszystkie wózki wyposażone są w kabiny operatora „Vista”, które zapewniają komfort, ergonomię oraz niski poziom hałasu. Budowa kabiny zapewnia operatorowi doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach, a w szczególności obszaru roboczego. Kabina jest idealnie umiejscowiona, na średniej wysokości i wysunięta do przodu w przypadku wózków widłowych i do tyłu w przenośnikach pustych kontenerów z możliwością układania na maksymalnie 8 poziomach.


Urządzenia firmy Hyster gwarantują niskie koszty eksploatacji i niezawodność nawet w wymagających warunkach portu w Antwerpii. Pełne wsparcie urządzeń zapewnia lokalny dystrybutor firmy Hyster, Barloworld Handling, gwarantując szybką reakcję techniczną i planowaną konserwację. Firma Zuidnatie, założona w 1870 roku (http://www.zuidnatie.be) odnotowała znaczący rozwój w ciągu 142 lat. W tej chwili firma oferuje pełen wachlarz usług, obejmujących przeładunek, logistykę, transport, magazynowanie, usługi celne, obsługę kontenerów w różnych branżach. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę http://www.hyster.eu lub http://www.hyster-bigtrucks.com.

Hyster MM
Foto: Log4.pl

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji