NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Trzecia generacja drukarek przemysłowych Intermec

2 maja 2012
Trzecia generacja drukarek przemysłowych Intermec
Trzecia generacja drukarek przemysłowych Intermec

Intermec wprowadza PM43 i PM43c - przemysłowe średnionakładowe drukarki etykiet o najlepszej wydajności w swojej klasie. Są przeznaczone do pracy w trudnych warunkach przemysłowych: w centrach transportowych, produkcyjnych i dystrybucyjnych. Modele: PM43 (o metalowej konstrukcji) oraz PM43c (wersja kompaktowa) zapewniają wyższą sprawność i niższe koszty utrzymania.

PM43 i PM43c należą do rodziny drukarek przemysłowych Intermec o podwyższonej odporności. Są efektem 40-letniego doświadczenia firmy w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu drukowania. Nowe modele zapewniają intuicyjną komunikację i wyposażone są w pełnokolorowy ekran dotykowy. Urządzenia można obsługiwać przy użyciu jednego z 10 języków, uniwersalnych ikon i przeglądarkowego interfejsu użytkownika. Towarzysząca drukarkom funkcja zintegrowanego zarządzania ogranicza konieczność wsparcia informatycznego. Modele mogą być monitorowane z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem mobilnych terminali Intermec, a także laptopów, smartfonów i tabletów z łącznością WiFi lub Ethernet.

- Dla Intermec jest to bez wątpienia rok drukarek – mówi Chuck Dourlet, wiceprezes Intermec - Modele PM43 i PM43c dołączyły do niedawno wprowadzonej rodziny drukarek biurkowych i przenośnych drukarek paragonowych. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom nasze drukarki sprostają największym wyzwaniom.


Wsparcie technologii Precision Print (umożliwiającej najwyższą precyzję druku) pozwala zwiększyć sprawność i zmniejszyć konieczność częstego dostosowywania nośników. Modele drukują małe kody kreskowe, tekst i obrazy z wyjątkową dokładnością. Dzięki bezdotykowej konfiguracji za pośrednictwem opcjonalnie wbudowanego układu RFID, drukarki PM43 i PM43c zapewniają najkrótszy na rynku czas wdrożenia. Opatentowane rozwiązanie, polegające na konfiguracji urządzeń bez konieczności ich otwierania i włączania, pomaga ograniczyć czas i środki związane z wdrożeniem - od 80% (w przypadku jednego urządzenia) do nawet 99% (dla wielu urządzeń).
Aleksandra Stasiak
Omega Communication

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020Zobacz więcej publikacji