NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Świętowanie 20 lat w sieci DIY

Dachser
7 września 2018
Świętowanie 20 lat w sieci DIY
Dachser_spoga+gafa
Dachser, globalny operator logistyczny, wziął udział w międzynarodowych targach spoga+gafa 2018 - jednej z największych imprez w branży ogrodniczej, która odbyła się w Kolonii w Niemczech. Wydarzenie zgromadziło około 2 tysięcy wystawców z całego świata, w tym swoje stoiska miało blisko 50 polskich firm. Podczas targów Dachser przedstawił swoje usługi logistyczne dla segmentu DIY, a motto eventu „Come and grow” doskonale wpisało się w działalność operatora w ramach rozwiązania DIY-Logistics, obchodzącego w tym roku 20-lecie.
 
Targi spoga+gafa to miejsce spotkań najważniejszych przedstawicieli branży ogrodniczej oraz DIY. Impreza co roku przyciąga ok. 40 tys. odwiedzających z najróżniejszych krajów. Wśród obecnych na edycji 2018 byli też goście z Polski – oprócz dużej liczby zwiedzających oraz kilkudziesięciu wystawców z naszego kraju, pojawili się także m.in. przedstawiciele rodzimych oddziałów z międzynarodowych firm, co łącznie przełożyło się na silną reprezentację polskiej branży DIY na spoga+gafa 2018. Na evencie nie mogło zabraknąć również firmy Dachser, dla której tym razem była to szczególna okazja do świętowania 20-lecia wprowadzenia rozwiązań dedykowanych branży DIY. Dachser Polska na spoga+gafa reprezentował Juliusz Pakuński, kierownik rozwoju biznesu Dachser DIY-Logistics. Na specjalnie przygotowanym stanowisku zespół Dachser DIY-Logistics zaprezentował swoją ofertę, a także przedstawił w jaki sposób autorskie, ściśle zintegrowane systemy zarządzania transportem i magazynem umożliwiają niezakłócony przepływ danych i towarów w ramach rozwiązania Dachser DIY-Logistics Pipeline.
 
- Rynek DIY nieustannie rośnie, a wraz ze wzrostem, zwiększają się także potrzeby klientów. Dachser stale podąża za tymi zmianami, oferując klientom profesjonalną obsługę nie tylko w zakresie transportu i magazynowania, ale również usług dodanych. Dzięki innowacyjnym systemom IT, a także doskonałej znajomości specyfiki branży, możemy sprostać wysokim wymaganiom sieci DIY, a w rezultacie rosnąć wraz z nią – mówi Juliusz Pakuński. 
 
Obszar biznesowy DIY-Logistics Dachser wprowadził jeszcze w 1998 roku z myślą o wyspecjalizowanych usługach dla branży budowlanej, DIY oraz ogrodniczej. Już od dwudziestu lat Dachser rozwija się wraz z sektorem budowlano-remontowym, dostarczając rocznie około 4,6 mln przesyłek do sieci marketów typu dom i ogród na terenie całej Europy. Operator co roku spotyka się z przedstawicielami sektora DIY na spotkaniach branżowych takich jak spoga +gafa. Już dziś wiadomo, że Dachser będzie uczestniczył także w przyszłorocznej edycji imprezy, która odbędzie się w dniach 1-3 października 2019 r.
 
Dachser
Foto: Dachser

Linki:

  • O Dachser
    Dzięki blisko 29,1 tys. pracownikom w 396 lokalizacjach na całym świecie, Dachser w 2017 roku osiągnął przychody w wysokości 6,12 miliarda euro. Tego samego roku dostawca usług logistycznych obsłużył w sumie 81,7 miliona przesyłek o łącznej masie wynoszącej 39,8 miliona ton. Operator posiada swoje struktury krajowe w 44 państwach.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2019EMIL - 03-2019EMIL - 02-2019EMIL - 02-2019EMIL - 01-2019EMIL - 01-2019EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018Zobacz więcej publikacji