NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Świętowanie wyjątkowej rocznicy

Andrzej Szymkiewicz
24 lipca 2019
Świętowanie wyjątkowej rocznicy
Fot. JF Hillebrand
175lat JF Hillebrand
Świętowane rocznice zawsze, związane są z emocjami, niewiele jest firm, które świętowałyby ponad stu letnią działalność na rynku. Historia firmy JF Hillebrand rozpoczęła się w lipcu 1844 roku w Moguncji w Niemczech. Jej założycielem był Johann Friedrich Hillebrand, który otworzył firmę zajmującą się transportem, załadunkiem i rozładunkiem oraz odprawą celną towarów. Początkowo transportował głównie wino w beczkach pomiędzy Niemcami a Holandią, rozwojowi sprzyjała koniunktura na handel winem. Wykorzystując sytuację na rynku, JF Hillebrand ugruntował swoją pozycje w transporcie alkoholi, wykorzystując dostawy koleją do ekspansji do krajów Europy Wschodniej.
 
W Polsce JF Hillebrand Poland obecna jest od sześciu lat, z siedzibą główną w Gdyni. Firma współpracuje zarówno z globalnymi producentami jak i lokalnymi dostawcami napojów oraz różnych rodzajów alkoholi.
 
W dniu 11  lipca firma zaprosiła do Warszawy partnerów biznesowych, firmy współpracujące i przedstawicieli mediów by świętować nad zielonym brzegiem Wisły ten wyjątkowy jubileusz. Jak na urodzinową uroczystość przystało, były przemowy, tort i wspólne rozmowy zacieśniające więzi łączące partnerów biznesowych.
  
EllinaLolis_country managerJFHillebrand_175lecieJFHillebrand_Warszawa11072019
Fot. JF Hillebrand
EllinaLolis_country managerJFHillebrand_175lecieJFHillebrand_Warszawa11072019
- Dzisiaj świętujemy 175, urodziny naszej firmy i jest to naprawdę coś wyjątkowego, ta działalność przez tyle lat możliwa jest dzięki Państwu – naszym klientom, partnerom i firmom z którymi nasza firma współpracuje.  Jesteśmy firmą, która dostarcza bardzo szczególnego rodzaju towary, czasami są to wyjątkowe okazy alkoholi, dla których trzeba stworzyć odpowiednie warunki transportu, aby nie straciły na jakości, nie mówiąc o uszkodzeniach. Zapewniamy niezmiennie wysoką jakość dostaw dzięki naszym pracownikom, którzy pracują w naszej firmie bardzo wiele lat, co jest bardzo istotne ze względu na taką specyfikę działalności firmy z bardzo długą tradycją i doświadczeniem. Cieszymy się, że możemy razem świętować tę szczególną rocznicę powstania firmy, z jej historią widoczną na zdjęciach i przedstawionej prezentacji – mówiła Ellina Lolis, country manager JF Hillebrand Poland.
Soren Nymann_areadirectorNorthEurope_JF Hillebrand
Soren Nymann_areadirectorNorthEurope_JF Hillebrand
 
Soren Nymann Dyrektor Regionalny North Europe JF Hillebrand, w swoim wystąpieniu opowiedział w skrócie historię firmy, podziękował za liczne przybycie gości, podkreślając, że w filozofii działania firmy jej klient jest najważniejszy. Cała firma pracuje na sukces jej klientów, niezależnie od miejsca realizowanego zamówienia.   
 
W ciągu 175 lat działalności JF Hillebrand nie tylko rozwijał usługi logistyczne i zwiększał swoją obecność na rynku, ale wdrażał autorskie rozwiązania technologiczne zapewniające bezpieczny i sprawny proces transportu alkoholi i napojów.
 
 W 2002 roku powstało pierwsze autorskie rozwiązanie informatyczne – system IT do zarządzania łańcuchem dostaw napojów. W dziale technologicznym powstały także m.in. wykładziny izolacyjne do kontenerów, narzędzia do monitorowania temperatury wewnątrz kontenera czy najnowsze rozwiązanie – VinLiner, termiczna folia izolacyjna. Kluczowe znacznie dla JF Hillebrand mają działania prośrodowiskowe, m.in. firma monitoruje redukcję emisji CO2 dzięki systemom do wyliczeń (np. aplikacja myHillebrand) czy kontrolingu recyclingu VinLinerów oraz FlexiTanków.
 
175lat JF Hillebrand_11
175lat JF Hillebrand_11
Mając takie doświadczenie nie jest trudno o dobranie najbardziej optymalnych działań do realizacji specyficznych zleceń klientów, jak dostarczenie odpowiedniego trunku w odpowiednim czasie na….jacht. To wyższy poziom umiejętności organizacyjnych i technicznych, które wypracowywano prze z lata. Wierząc w potencjał firmy, szefowa polskiego oddziału  Ellina Lolis, zaprosiła obecnych na uroczystości gości na następne rocznicowe wydarzenia.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji