NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Promocyjne ceny na pakiety międzynarodowe

1 sierpnia 2013
Promocyjne ceny na pakiety międzynarodowe
Promocyjne ceny na pakiety międzynarodowe

DHL Express (Poland), lider na rynku krajowych i międzynarodowych przesyłek ekspresowych, wprowadza promocyjne ceny na pakiety międzynarodowe dla klientów płacących gotówką. Akcja promocyjna skierowana jest do firm i instytucji nie posiadających umów z DHL oraz klientów indywidualnych.

Od dzisiaj każdy klient dokonujący płatności gotówką za przesyłkę międzynarodową, może zamówić usługę kurierską online płacąc o 5,00 PLN mniej za pakiet dokumentowy oraz o 10 PLN mniej za pozostałe pakiety. Dzięki aplikacji DHL Online Shipping, dostępnej na stronie www.dhl.com.pl/wyslij, klient z chwilą składania zamówienia od razu otrzyma informację o cenie za przesyłkę, zamówi kuriera i wydrukuje list przewozowy, a płatności dokona gotówką podczas jej nadawania.


Wprowadzenie niższych stawek to odpowiedź DHL Express (Poland) na stale wzrastającą liczbę zamówień przesyłek międzynarodowych w segmencie indywidualnych klientów płacących gotówką. Mając na względzie potrzeby tej grupy klientów, firma DHL Express (Poland) od kwietnia br. dostosowała ofertę do ich potrzeb wprowadzając m.in. pakiet kopertowy o wadze do 0,5kg. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość zamówienia kuriera wygodniejszą i szybszą metodą – dzięki aplikacji internetowej DHL Online Shipping. To obecnie najkorzystniejsza oferta na rynku dla tzw. klientów gotówkowych.

Wprowadzone promocyjne ceny na pakiety międzynarodowe obowiązują do 31.10.2013.
Szczegółowe informacje dla klientów na temat nowych cen znajdują się na stronie: www.dhl.com.pl/wyslij.

Źródło: DHL Express
Foto: DHL Express

 

Źródło: DHL Express
Foto: DHL Express

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020Zobacz więcej publikacji