NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Międzynarodowe spotkanie sieci WIN

AsstrA
10 lipca 2018
Międzynarodowe spotkanie sieci WIN
Miting członków GSM
Powszechnie przyjęta prawda głosi, że zarówno każdy człowiek, jak i prowadzony przez niego biznes, mają swoje mocne i słabe strony. Pora nie zgodzić się z tą tezą. Mocne strony – owszem, są obszary, w których tak człowiek, jak i jego działalność, nie mają sobie równych. Jednak pewne braki wbrew pozorom nie są przejawem słabości. To nie pole porażki i powód do wstydu. To dowód ambicji, aktywnego samodoskonalenia się i ustawicznego rozwoju, które największe rezultaty przynoszą we współpracy z innymi jednostkami. W końcu co dwie głowy, to nie jedna.
 
Przedstawiciele branży TSL na całym świecie doskonale zdają sobie sprawę z tego, że razem można więcej. Podążając za daną dewizą zrzeszają się w różnych stowarzyszeniach i organizacjach paneuropejskich, by wspólnie rozwijać swój biznes. Międzynarodowa grupa kapitałowa AsstrA-Associated Traffic AG, jako świadomy i dojrzały dostawca usług transportowo-logistycznych, ambitnie rozwija swoją działalność angażując się w członkostwo w różnych globalnych stowarzyszeniach branżowych zwanych sieciami.
 
Jedną z najnowszych sieci, do jakiej AsstrA dołączyła w ostatnim czasie, jest organizacja WIN (Worldwide Independent Network). AsstrA Russia wchodząca w skład grupy kapitałowej AsstrA-Associated Traffic AG stała się oficjalnym przedstawicielem światowej niezależnej sieci logistycznej WIN w Rosji. To niezwykle unikalne wyróżnienie, ponieważ AsstrA jest jedynym przedstawicielem jednego z największych krajów na świecie w sieci WIN. Stowarzyszenie założone w 1999 roku, dziś reprezentuje szeroką grupę partnerów, których biura znajdują się w 72 krajach.
 
W dniach 26-29 maja br. w Zurychu odbyło się doroczne spotkanie GSM (General Sales Meeting) członków sieci WIN, na którym AsstrA Russia reprezentował Karol Barańczuk, Kierownik Działu Dostaw Drobnicowych, w którego skład wchodzi również zarządzanie frachtem lotniczym. Ekspert grupy kapitałowej wygłosił podczas konferencji prezentację opowiadając o wszystkich atutach AsstrA i oferowanych usługach, a także przeprowadził liczne spotkania bilateralne.
 
Członkowie GSM - wspólna fotografia
Członkowie GSM - wspólna fotografia
Dzięki specjalnej aplikacji, która umożliwiła członkom konferencji wcześniejsze „umówienie się” na spotkania, wszystkie mitingi przebiegały niezwykle sprawnie. Mimo tego, że rozmowy nie trwały zbyt długo, jako że program szczytu był napięty, przeprowadziłem wiele ciekawych i obiecujących spotkań. Na chwilę obecną ciężko mówić o konkretnych rezultatach odbytych rozmów. Aczkolwiek już kilka dni po konferencji otrzymaliśmy zapytania, m.in. na przewozy z Holandii, z Singapuru, Filipin, Litwy oraz transporty do krajów WNP. Mamy nadzieję, że przełożą się one na wyniki biznesowe i wolumen”, stwierdza Karol Barańczuk.
 
Jak podkreśla Kierownik Działu Dostaw Drobnicowych w AsstrA, sieć WIN to grupa sprawdzonych partnerów, współpraca z którymi może przełożyć się na realny sukces. Do tej pory grupa kapitałowa we współpracy z WIN zrealizowała już kilka udanych projektów frachtu lotniczego. Były to między innymi przewozy z Cypru na Litwę, czy z Hiszpanii do krajów WNP oraz z Hiszpanii do Chin.
 
Członkostwo w sieci WIN potwierdza status AsstrA jako wiarygodnego partnera biznesowego i znacząco rozszerza geografię naszej obecności, co pozwala nam oferować najkorzystniejsze stawki i najkrótszy czas dostawy do ponad 70 krajów. Brak biura w danym państwie już nie stanowi problemu. Członkostwo w różnych stowarzyszeniach jest niezwykle rozwojowe. Razem można znacznie więcej. Rozszerzając grono stowarzyszeń, AsstrA poszerza nie tylko swój zasięg geograficzny, grono klientów i ofertę usługową. To sposób, aby zwiększyć również zakres naszych mocnych stron”, konstatuje Karol Barańczuk.
 
AsstrA
Foto: AsstrA

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 02-2019EMIL - 02-2019EMIL - 01-2019EMIL - 01-2019EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018EMIL - 11-2018EMIL - 11-2018Zobacz więcej publikacji