NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Pracujesz na wysokości? Wybierz bezpieczeństwo!

Akala Faraone
8 czerwca 2018
Pracujesz na wysokości? Wybierz bezpieczeństwo!
2018.06.08 Akala Faraone

ELEVAH 40 Move to kompaktowa i łatwa w obsłudze platforma podnosząca, stworzona z myślą o całkowitym bezpieczeństwie i wygodzie operatora. Praca dzięki niej to oszczędność czasu, wysiłku i co za tym idzie kosztów produkcji.

BEZPIECZEŃSTWO
ELEVAH 40 Move, podobnie jak wszystkie platformy ELEVAH , jest wyposażony w szereg bezpiecznych rozwiązań mających na celu zapobieganie wypadkom przy pracy i, w rzeczywistości, unikanie takich wypadków. Kosz, który charakteryzuje się typowym „otworem skrzydła mewy”, pozwala łatwo wsiadać i wysiadać, a przede wszystkim tworzy chronione miejsce pracy dla operatora. Zjazd awaryjny może być aktywowany przez operatora, aby powrócić na ziemię w każdej sytuacji awaryjnej.

WYGODA
ELEVAH 40 Move jest samobieżny: pozwala poruszać się z jednego obszaru roboczego do drugiego bez wychodzenia z niego. Jazda jest wygodna i bezpieczna dzięki niezwykle łatwemu w obsłudze sterowaniu. Operator może pracować na wysokości bez wysiłku, zachowując prawidłową postawę: większy komfort dla większej wydajności pracy.

2018.06.08 Akala Faraone _2
2018.06.08 Akala Faraone _2

KOMPAKTOWOŚĆ
·  minimalny rozmiar (99,5 × 74 cm)
·  wysokość maszyny zamknięta 163 cm
·  maksymalna wysokość robocza 4 m
·  waga maszyny: 162 kg
·  maksymalne obciążenie 150 kg

Świetna wydajność przy minimalnej masie. Super zwarty, ELEVAH 40 jest w stanie wjechać nawet w najwęższe przestrzenie, takie jak drzwi lub winda. Dzięki opatentowanemu systemowi ładowania, wyposażonemu w zdalne sterowanie, który pozwala na wykonanie wszystkich operacji pozostając na ziemi, można go bez problemu załadować do pojazdu.

GDZIE KORZYSTAĆ Z ELEVAHA 40
ELEVAH 40 jest idealny do budowy instalacji, konserwacji, czyszczenia i budowy stoisk.

WERSJA PICKINGOWA
ELEVAH 40 Move jest również dostępny w wersji Picking, zatwierdzonej jako wózek widłowy, do podnoszenia materiałów o wadze do 40 kg.

Do wyżej wymienionych właściwości dodano dużą powierzchnię ładunkową sięgającą 66 x 92 cm. Ręczny pilot zdalnego sterowania umożliwia regulację płaszczyzny kompletacji nawet po załadowaniu, stojąc na krawędzi kosza.

Używaj kompaktowej platformy lub wózka widłowego zamiast zwykłej drabiny, która wymaga ciągłego włączania i wyłączania w przypadku każdego ruchu lub operacji, umożliwia przeprowadzanie konserwacji lub usuwanie materiałów przez zmniejszenie o połowę czasu i wysiłku, a przede wszystkim podwojenie bezpieczeństwa i wydajność

ELEVAH 40 zdobył pierwszą nagrodę w sektorze małych wysokości w konkursie IAPA – Internatonal Awards for Powered Access, w 2015 r. W Waszyngtonie, dokonanym przez IPAF, światową organizację działającą w sektorze dużych wysokości. Nagroda ma za zadanie promować bezpieczne użytkowanie pojazdów mobilnych do pracy na wysokości na całym świecie i jest przypisana do maszyn uważanych za bezpieczniejsze i bardziej innowacyjne.

Zapraszamy na naszego bloga https://faraone.pl/pracujesz-na-wysokosci-wybierz-bezpieczenstwo/

Akala Faraone
Foto: Akala Faraone

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2019EMIL - 06-2019EMIL - 05-2019EMIL - 05-2019EMIL - 04-2019EMIL - 04-2019EMIL - 03-2019EMIL - 03-2019Zobacz więcej publikacji