NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Nowa seria wózków paletowych Mitsubishi PREMIA ES

16 kwietnia 2012
Nowa seria wózków paletowych Mitsubishi PREMIA ES
Nowa seria wózków paletowych Mitsubishi PREMIA ES

Wodoodporny model wózka PREMIA ES posiada szczelne podwozie, które zapewnia ochronę kluczowych komponentów przed działaniem wody, zabrudzeń, kurzu i innych cząsteczek, pozwalając pracować na zewnątrz przy każdej pogodzie. W celu zapewnienia maksymalnej niezawodności – nawet w bardzo wilgotnych warunkach – wysokowydajny system elektroniczny wózka także wyposażono w wodoodporne komponenty.

Zaprojektowany specjalnie do zastosowań w ciężkich warunkach pracy wózek PREMIA posiada dużą stabilność oraz wiodącą na rynku wysokość podnoszenia, wynoszącą 135 mm, które to pozwalają z łatwością nim operować na podłożach o stromym nachyleniu i nierównych powierzchniach, nawet w przypadku przenoszenia uszkodzonych palet. Wózki te dzięki swym kompaktowym wymiarom oraz nowoczesnym rozwiązaniom idealnie nadają się do prac o ograniczonym zasięgu, takich jak operacje w handlu detalicznym i w supermarketach, a także w składach, magazynach, itp.

PREMES_MINAPP_HIWEB_01_P.jpg
PREMES_MINAPP_HIWEB_01_P.jpg

Napełniana olejem skrzynia biegów jest odporna na przeciążenia związane z pracą w trudnych warunkach. Solidny kształt wideł ze spawaną konstrukcją i zaokrąglonymi końcami pozwala na łatwy wjazd w paletę zapewniając tym samym optymalną wytrzymałość.

Mając na względzie dalsze oszczędności kosztów właściciela wózka, komora akumulatora została zaprojektowana w taki sposób, aby osiągnąć maksymalną kompatybilność z posiadanymi przez klienta bateriami o rozmiarach zgodnych ze standardami DIN i BS.

Operatorzy wózka PREMIA, posiadając jego standardową wersję, mogą wybierać pomiędzy dwoma trybami wydajności, do których dostęp możliwy jest dzięki przełącznikowi z kluczykiem, co zwiększa bezpieczeństwo, watogodzinową sprawność oraz wydajność.

Unikalna konstrukcja zapewnia bezpieczną i precyzyjną pracę oraz ułatwia sprawne manewrowanie wózkiem. Ergonomiczne ramię sterujące zostało tak zaprojektowane oraz umiejscowione, aby chronić przed wszelkimi przeszkodami zarówno wózek jak i samego operatora oraz jego dłonie.

Do każdego zastosowania i każdego budżetu posiadamy odpowiedni model wózka, który może być dobrany do potrzeb klienta z uwzględnieniem całej gamy opcji łącznie z wielofunkcyjnym wyświetlaczem, licznikiem motogodzin oraz dużymi ergonomicznymi dźwigniami, które można łatwo obsługiwać nawet w rękawicach.
Ewelina Szymanik
Kuhn Polska
Foto: Mitsubishi

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji