NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Nowa oferta elektrycznych wózków z przeciwwagą

.
22 lutego 2012
Nowa oferta elektrycznych wózków z przeciwwagą
Nowa oferta elektrycznych wózków z przeciwwagą

Daniel Heap, menedżer ds. strategii produktów działu elektrycznych wózków z przeciwwagą, komentuje: „Nowa seria VC to kontynuacja dojrzałych kroków prawdopodobnie najbardziej niezawodnego wózka podnośnikowego na świecie, modelu ERP10-15RCF. Naszym zamiarem przy projektowaniu wózka VC było zapewnienie, że ta niezawodność została przejęta, a do tego zawiera esencję niezwykle pomyślnej, nowej serii wózków z przeciwwagą Yale."

Najlepsza w klasie szerokość prześwitu roboczego

Yale_ERP_fot5_tekst.JPG
Yale_ERP_fot5_tekst.JPG

Szerokość prześwitu roboczego w serii VC wynosi 3107 mm przy rozmiarze palety 1000 mm x 1200 mm, a ogólna szerokość 996 mm umożliwia łatwe układanie stosów bloków oraz wydajne ładowanie i rozładowywanie ciężarówek i kontenerów. Doskonała sterowność jest ważnym czynnikiem, ponieważ przyczynia się do zmniejszenia ilości uszkodzonych ładunków i pozwala na bardziej optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Wyjątkowa sterowność wózka połączona z wydajną prędkością 12 km/h i wysokością podnoszenia 0,3 m/s sprawiają, że jest on idealny do lekkich i średnich zastosowań w firmach logistycznych i operacjach przemieszczania palet.

Najbardziej kompaktowy wózek w swojej klasie — seria VC umożliwia operatorowi szybsze poruszanie się w ograniczonych obszarach, a nowy maszt typu „Clear-view” zapewniający wyjątkową widoczność pozwala na znacznie szybsze przenoszenie i pozycjonowanie ładunków.

Zaawansowana ergonomia
Mimo kompaktowej budowy seria VC oferuje dużą przestrzeń na nogi, zapewniającą maksymalny poziom komfortu w trakcie pracy. Fotel Yale z pełnym zawieszeniem przyczynia się do wiodącego w przemyśle poziomu drgań działających na ciało (WBV — Whole Body Vibration), a niski poziom hałasu zapewnia stały komfort operatora, co przekłada się na większą produktywność.

Opcjonalne wyposażenie
Po wprowadzeniu na rynek zostanie przedstawiony moduł minidźwigni Yale AccuTouch z kątowym, wyłożonym miękkim materiałem podłokietnikiem i podpórką nadgarstka, zapewniający obsługę dźwigni przy użyciu palców i pomagający w zmniejszeniu ilości urazów na skutek chronicznego przeciążenia mięśni i ścięgien (RSI) oraz opcja wyjmowania akumulatora z boku wózka. Aby uzyskać więcej informacji na temat nowej serii Yale ERP-VC o nośności 1,3–1,5 tony lub znaleźć najbliższego dealera, odwiedź stronę www.yale-forklifts.eu.
Yale MM
Foto: Yale

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji