NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Krok do rozwoju w Łodzi

AXI IMMO
26 maja 2018
Krok do rozwoju w Łodzi
Renata_Osiecka_Managing_Partner
„Nasza firma istnieje prawie od 10 lat, a nowy oddział to kolejny krok na drodze do rozwoju. Chcemy być blisko naszych klientów, a Łódź i cały region to strategiczna lokalizacja na rynku nieruchomości komercyjnych, w szczególności w sektorze magazynowo-prordukcyjnym i biurowym.  Potencjał regionu jest ogromny, czego efektem są imponujące wyniki po stronie popytu i podaży. Rynek łódzki dysponuje zasobami w postaci gruntów i budynków poprzemysłowych, dając tym samym ogromne możliwości potencjalnym inwestorom z różnych sektorów. Dlatego nie mogło nas tu zabraknąć. Dzięki funkcjonowaniu na lokalnym rynku, będziemy posiadać jeszcze dogłębniejszą wiedzę na jego temat, co z całą pewnością przełoży się na jakość świadczonych przez nas usług” – komentuje Renata Osiecka, Partner Zarządzająca AXI IMMO.
 
„Łódź i jej okolice – Stryków oraz inne miasta regionu jak, Piotrków Trybunalski to aktualnie trzeci pod względem całkowitej podaży rynek magazynowy w kraju. Centralne położenie w zbiegu najważniejszych węzłów komunikacyjnych w kraju, relatywnie jeszcze duża dostępność terenów pod inwestycje i pracowników powodują, że jest i będzie to kluczowa lokalizacja na magazynowo-produkcyjnej mapie Polski” - komentuje Hubert Wojtera z działu Industrial AXI IMMO.
 
Nowe biuro AXI IMMO znajduje się w budynku Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Tymienieckiego 22G, w zrewitalizowanej Fabryce Ludwika Grohmana, która obecnie stanowi nowoczesną przestrzeń biurowo – konferencyjną o wysokim standardzie. Jest to kolejne biuro AXI IMMO, po Warszawie i Katowicach.
 
„Jako firma doradzająca na co dzień naszym klientom m.in. w wyborze przestrzeni biurowej, znająca obowiązujące standardy, wybraliśmy dla siebie obiekt w nowoczesnym designie. Dodatkowym atutem jest również prestiżowa lokalizacja, w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, organizacji działającej na rzecz pozyskiwania i  kompleksowej obsługi inwestorów. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd naszym pracownikom oraz malownicze otoczenie” – komentuje Martin Lipiński, Dyrektor Działu Office w AXI IMMO.
 
AXI IMMO
Foto: AXI IMMO

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020Zobacz więcej publikacji