Ebook „Krok w przyszłość – migracja do Androida” już dostępny

Aspekt
24 września 2021
Ebook „Krok w przyszłość – migracja do Androida” już dostępny
Fot. Aspekt
KROK W PRZYSZŁOŚĆ
Firmy migrują do Androida. To już nie jest wybór, to konieczność. Dla właścicieli i managerów hal magazynowych, produkcyjnych oraz centrów dystrybucyjnych, chcących nadążać za rozwojem rynku, wprowadzanie zmian jest oczywiste. A przejście z Windowsa na system operacyjny Android to duży krok w stronę nowoczesności i w wielu przypadkach wyprzedzenie konkurencji o kilka długości.

Skoro jest dobrze, to po co zmieniać? Tak myśli wielu managerów i właścicieli firm. Jednak ci, którzy śledzą zmiany na rynku i nie boją się nowości, wiedzą już, że przejście z Windowsa na Androida niesie ze sobą same korzyści. Podstawową są aktualizacje systemu i zabezpieczeń, na bieżąco przygotowywane dla Androida, a wstrzymane dla systemu Windows. Co to oznacza w praktyce?
Brak zmian w tym obszarze będzie powodował problemy z bieżącą eksploatacją urządzeń, zwiększy dystans do firm konkurencyjnych, które wdrożyły już u siebie system Android. Ta zmiana daje nowe możliwości i po prostu jest konieczna – tłumaczy Marek Kuropieska z firmy Aspekt – O tym, jak ją przeprowadzić, piszemy w naszym najnowszym ebook’u, przygotowanym we współpracy z firmą Zebra Technologies.

Darmowe opracowanie firmy Aspekt, które dostępne jest pod linkiem rewolucjawmagazynie.pl, zawiera odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące zmiany systemu operacyjnego, zainstalowanego na sprzętach obsługujących hale magazynowe i produkcyjne oraz centra dystrybucyjne. W ebook’u znajdują się wskazówki dotyczące tego, jak przeprowadzić migrację z systemu Windows na Android na urządzeniach mobilnych klasy korporacyjnej i kiedy najlepiej to zrobić. Czytelnicy znajdą też argumenty mówiące o tym, dlaczego warto to zrobić. Wśród nich autorzy wymieniają m.in. wzrost produktywności, łatwiejszy onboarding, usprawnienie działania IT w firmie, większe bezpieczeństwo i płynność funkcjonowania.

Firma Aspekt nie poprzestała na poradach i w swoim opracowaniu zaprezentowała również kilkanaście propozycji produktowych firmy Zebra, które warto wprowadzić, by zwiększyć m.in. wydajność, ergonomię oraz zminimalizować błędy (dzięki ekranom dotykowym nowej generacji liczba błędów i pomyłek zmniejsza się nawet o 60%). Eksperci Aspektu pomyśleli także o rozwiązaniach umożliwiających ciągłą i niezwodną pracę urządzeń, bez przestojów, awarii czy zagubionego sprzętu.

Autorzy opracowania zadbali o wszystko. Do właścicieli i managerów należy już tylko jedno – zastosować zalecenia Aspektu. I nie czekać do czasu, aż sprzęt zacznie zawodzić, ale zgodnie ze starą maksymą: lepiej zapobiegać niż leczyć – rozpocząć proces zmian już dzisiaj.

 

Linki:

  • Krok w przyszłość – migracja do Android
    Przejście z Windowsa na Androida niesie ze sobą same korzyści. Podstawową są aktualizacje systemu i zabezpieczeń, na bieżąco przygotowywane dla Androida, a wstrzymane dla systemu Windows. Co to oznacza w praktyce?

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji