AKTUALNOŚCI

Oznakowanie-poziome.pl

Opis działalności

Oznakowanie poziome to dziedzina, w której Firma stawia na kompleksowość usług. Pracując w obiektach przemysłowych, firma zajmuje się zarówno malowaniem, jak i usuwaniem oznakowania poziomowego. Zawsze działając w pełnej zgodzie z obowiązującymi normami oraz wytycznymi BHP. Lata pracy w branży pozwoliły firmie na zdobycie bogatego doświadczenia i fachowych umiejętności. Firma Oznakowanie-poziome funkcjonuje na rynku już od 2002 roku!

Kontakt

Oznakowanie-poziome.pl
ul. Ceglarska 1
63-700 Krotoszyn
505 189 131
Oznakowanie-poziome.pl
biuro@oznakowanie-poziome.pl
Bogate doświadczenie i fachowe umiejętności, pracowników firmy krztałtowały sie na rynku od  2002 roku. Dzisiaj jest to zespół fachowców podejmujących się każdego działania w obszarze oznakowania poziomego w obiektach magazynowych i przemysłowych.

Kompleksowość usług cechuje nasze działanie w obiektach przemysłowych czy magazynowych. Zajmujemy się zarówno malowaniem, jak i usuwaniem oznakowania poziomowego. Zawsze działamy w pełnej zgodzie z obowiązującymi normami oraz wytycznymi BHP.

Pracujemy w halach, magazynach, fabrykach, garażach oraz parkingach podziemnych czy terenach przyzakładowych w całej Polsce. Niezależnie od tego, czy działamy w Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu czy też Warszawie, zawsze wyróżnia nas najwyższa precyzja, zaangażowanie i doskonała jakość!

Zawsze działamy szybko, a zarazem precyzyjnie. Malując pasy, symbole, znaki informacyjne, linie segregacyjne, czy też usuwając już istniejące oznakowanie, wyróżnia nas najwyższa skuteczność. Pozwala nam na to nieustanne dążenie do rozwoju i doskonalenie zaplecza technicznego.

Uważnie śledzimy aktualne trendy oraz sprawnie wykorzystujemy najnowsze technologie. Profesjonalizm to nasz klucz do sukcesu.
 
Co zyskuje się dzięki zastosowaniu oznakowania poziomego w magazynie?
  • przejrzystą organizację ruchu, dzięki której zarządzanie procesami i wykonywanie analiz pracy jest znacznie łatwiejsze
  • większą wydajność pracy
  • porządek ruchu i zrównoważone natężenie
  • usprawnienie i uporządkowanie procesów produkcyjnych
  • mniejsze zużycie zasobów, w tym baterii i opon oraz dłuższą żywotność wózków
  • zmniejszenie, a nawet eliminację wypadków
  • znacznie zwiększone poczucie bezpieczeństwa pracy wśród personelu
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz wykonanymi przykładami dotychczas wykonanych oznakowania.
Zależy nam na przejrzystej współpracy.

Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące naszych działań!

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji