NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Malowanie hydrodynamiczne cienkowarstwowe

malowanie-hydrodynamiczne-cienkowarstwowe-01
malowanie-hydrodynamiczne-cienkowarstwowe-02
malowanie-hydrodynamiczne-cienkowarstwowe-04
malowanie-hydrodynamiczne-cienkowarstwowe-10
Oznakowanie-poziome
DostawcaOznakowanie-poziome.pl
MarkaOznakowanie-poziome
Oznakowanie BHPTAK
Linie i przejściaTAK

Kontakt w sprawie oferty

Szybkie i dokładne działanie
Malowanie hydrodynamiczne to niezwykle szybka metoda, która pozwala na osiągnięcie bardzo precyzyjnych efektów.

Malowanie hydrodynamiczne – cienkowarstwowe
Wybierane są najlepsze metody pracy, dlatego firma stosuje malowanie hydrodynamiczne (bezpowietrzne). Polega ono na natryskowym nanoszeniu farby na powierzchnię przy użyciu agregatu malarskiego. Farba podawana jest na powierzchnię pod wysokim ciśnieniem bez rozpraszania powietrzem.

Najlepszy sprzęt dla doskonałych efektów
Oznakowanie wykonujemy profesjonalną maszyną hydrodynamiczną firmy Wagner. Sprzęt tej marki jest specjalnie dedykowany do malowania linii i symboli w magazynach, halach logistycznych, obszarach komunalnych, drogach, parkingach oraz obiektach sportowych.

Zalety malowania hydrodynamicznego
Farba podawana pod ciśnieniem 230 barów pozwala na tworzenie perfekcyjnych oznaczeń zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Specjalny wzór końcówki rozpylającej zapewnia precyzyjne linie, ostre krawędzie oraz stałą wysoką moc krycia. To również najszybsza dostępna metoda malowania.  Właściwie każda farba jest odpowiednia do malowania hydrodynamicznego. Świetnie sprawdzą się farby akrylowe, chlorokauczukowe ale też emulsje, farby lateksowe i antykorozyjne.

Bogate doświadczenie i fachowe umiejętności, pracowników firmy krztałtowały sie na rynku od  2002 roku. Dzisiaj jest to zespół fachowców podejmujących się każdego działania w obszarze oznakowania poziomego w obiektach magazynowych i przemysłowych.

Kompleksowość usług cechuje nasze działanie w obiektach przemysłowych czy magazynowych. Zajmujemy się zarówno malowaniem, jak i usuwaniem oznakowania poziomowego. Zawsze działamy w pełnej zgodzie z obowiązującymi normami oraz wytycznymi BHP.

Pracujemy w halach, magazynach, fabrykach, garażach oraz parkingach podziemnych czy terenach przyzakładowych w całej Polsce. Niezależnie od tego, czy działamy w Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu czy też Warszawie, zawsze wyróżnia nas najwyższa precyzja, zaangażowanie i doskonała jakość!

Zawsze działamy szybko, a zarazem precyzyjnie. Malując pasy, symbole, znaki informacyjne, linie segregacyjne, czy też usuwając już istniejące oznakowanie, wyróżnia nas najwyższa skuteczność. Pozwala nam na to nieustanne dążenie do rozwoju i doskonalenie zaplecza technicznego.

Uważnie śledzimy aktualne trendy oraz sprawnie wykorzystujemy najnowsze technologie. Profesjonalizm to nasz klucz do sukcesu.
 
Co zyskuje się dzięki zastosowaniu oznakowania poziomego w magazynie?
  • przejrzystą organizację ruchu, dzięki której zarządzanie procesami i wykonywanie analiz pracy jest znacznie łatwiejsze
  • większą wydajność pracy
  • porządek ruchu i zrównoważone natężenie
  • usprawnienie i uporządkowanie procesów produkcyjnych
  • mniejsze zużycie zasobów, w tym baterii i opon oraz dłuższą żywotność wózków
  • zmniejszenie, a nawet eliminację wypadków
  • znacznie zwiększone poczucie bezpieczeństwa pracy wśród personelu
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz wykonanymi przykładami dotychczas wykonanych oznakowania.
Zależy nam na przejrzystej współpracy.

Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące naszych działań!
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021EMIL - 05-2021EMIL - 05-2021Zobacz więcej publikacji