AKTUALNOŚCI

DNT Leszek Caputa

Opis działalności

Firma jest dystrybutorem produktów służących do zapewniania bezpieczeństwa w wielu przedsiębiorstwach reprezentujących różne branże. Dostarcza najwyżej klasy lampy ostrzegawcze (led, strzałki, lasery i nie tylko), a także kompleksowe systemy ostrzegania oraz unikania kolizji. Alarmy dźwiękowe, jak i wizualne (światła, lasery, oświetlenia itp.). Systemy te zapewniają bezpieczeństwo pracy w magazynie. Produkty DNT z powodzeniem sprawdzają się w przedsiębiorstwach produkcyjnych, a także w logistyce, czy spedycji. Zawsze zapewniając bezpieczeństwo i wygodę pracy osób przebywających w magazynach i innych pomieszczeniach, w których wykorzystuje się wózki widłowe, podnośniki i inne urządzenia.

Kontakt

DNT Leszek Caputa
Sowińskiego 7/27
40-018 Katowice
+48 602 371 301
www.strefa-bezpieczenstwa.pl
biuro@dnt.com.pl

Firma DNT powstała w 1996 roku na początku specjalizując się w sprzedaży elektronicznych systemów wagowych. Lata pracy, zaangażowania i nieustannego podnoszenia kwalifikacji pozwoliły poszerzyć asortyment o dodatkowe produkty.

Systemy bezpieczeństwa pracy wózków widłowych i ludzi, jakie firma oferuje to między innymi:

  • IPAS (zbliżeniowy system ostrzegania oparty o UWB);
  • ANDON (bezprzewodowy system przywoławczy);
  • SPEED ZONE (system do ograniczenia prędkości wózka w danej strefie);
  • SIS (aktywny system antykolizyjny);
  • PALTOWER (urządzenie do magazynowania i dystrybucji pustych palet).

Główna siedziba firmy znajduje się w Katowicach, a poprzez współpracę z licznymi firmami zapewniamy naszym klientom obsługę na terenie całej Polski.

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji