AKTUALNOŚCI

ABAX Poland Sp. z o.o.

Opis działalności

ABAX to norweska firma telematyczna, wiodący europejski producent i dostawca elektronicznej ewidencji przebiegu pojazdów, systemów monitorowania pojazdów, technologii kontrolowania maszyn i urządzeń oraz oprogramowania do zarządzania projektami. ABAX zatrudnia blisko 450 pracowników i prowadzi oddziały w Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech, Polsce oraz w Chinach. Główna siedziba ABAX znajduje się w Larvik w Norwegii.

Kontakt

ABAX Poland Sp. z o.o.
Jerzego Waszyngtona 34-36
81342 Gdynia
+48 58 742 06 88
https://www.abax.net.pl/
kontakt@abax.net.pl

ABAX Poland Sp. z o.o. to gdyński oddział, międzynarodowego producenta i dostawcy najwyższej jakości systemów do monitorowania i lokalizacji GPS oraz zarządzania zleceniami. Rozwiązania pozwalają na kontrolę w czasie rzeczywistym pojazdów, maszyn oraz wielu rodzajów z każdego urządzenia z dostępem do Internetu. System monitorowania pojazdów umożliwia również automatyczne generowanie ewidencji przebiegu pojazdu (kilometrówka), zapewniając oszczędność manualnej pracy. Umożliwiamy płynne zarządzanie zleceniami, przepływem informacji ich dotyczących i czasem pracowników. Na wszystkie produkty od ABAX obowiązuje dożywotnia gwarancja, a rozwiązania znajdują zastosowanie w wielu obszarach – od małych firm po wielkie korporacje.

ABAX stale rozwija oraz ulepsza swoje produkty i usługi, wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Przy wsparciu Investcorp, jest europejskim liderem i najszybciej rozwijającą się firmą branży telematycznej i IoT. Usługi ABAX pomagają klientom być na bieżąco z najnowszą technologią, zwiększać wydajność i obniżać koszty, a także dynamizować efektywność kadry kierowniczej i pracowników.

PRODUKTY I USŁUGI
- ABAX Triplog - Monitoring i lokalizator GPS pojazdów oraz elektroniczna ewidencja przebiegu
Dowiedz się więcej: https://www.abax.net.pl/Produkty/ABAX-Triplog

- ABAX Equipment Control – Śledzenie i pełna kontrola GPS maszyn oraz sprzętu
Dowiedz się więcej: https://www.abax.net.pl/Produkty/ABAX-Equipment-Control

https://www.abax.net.pl/

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji