NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

ABAX wprowadza na rynek Driving Behaviour

ABAX
11 stycznia 2019
ABAX wprowadza na rynek Driving Behaviour
Fot. ABAX
Driving Behaviour
Flota użytkowana wydajnie i bezpiecznie jest bardziej ekologiczna (ekojazda), tańsza w serwisowaniu oraz zużywa mniej paliwa, co oznacza także mniejsze wydatki na ubezpieczenie i niższe ryzyko wypadków.

"Wielu naszych Klientów zwróciło się z prośbą o możliwość analizowania stylu jazdy kierowców. Nasz zespół technologiczny postanowił sprostać ich oczekiwaniom", wyjaśnia Marcin Gorbacz, Country Sales Director, ABAX Poland.

"Driving Behaviour jest wspaniałym narzędziem. Spodziewam się, że nawet Klienci, którzy nie zgłaszali do nas takiej potrzeby, skorzystają z tej funkcji w celu zwiększenia wydajności i bezpieczeństwa floty ", dodaje Marcin Gorbacz.

Algorytm do określenia ekonomiczności stylu jazdy
Algorytm określa, w jaki sposób urządzenie ABAX jest zamontowane w pojeździe. Kiedy akcelerometr urządzenia osiągnie określony próg, powiadamia o tym system ABAX, który analizuje dane i generuje komunikat o ostrym hamowaniu, gwałtownym przyspieszeniu lub zakręcie. Na podstawie tych zdarzeń ABAX Driving Behaviour tworzy ocenę stylu jazdy dla każdego kierowcy. Wszystko to jest możliwe poprzez moduł ABAX Triplog, co oznacza, że nie jest potrzebny żaden dodatkowy sprzęt.

Kluczowe zdarzenia podczas jazdy są również rejestrowane na naszej zintegrowanej mapie Google. Jeśli na przykład miał miejsce incydent gwałtownego hamowania, można dokładnie sprawdzić kiedy i gdzie to zdarzenie miało miejsce oraz poprosić kierowcę o więcej informacji.

Oszczędności i wydajność
ABAX Driving Behaviour pomaga usprawnić działanie każdego pojazdu w Twojej flocie. Minimalizując agresywną jazdę kierowców i inne niebezpieczne zachowania na drodze, zmniejszają Państwo częstotliwość i koszty serwisowania, a także wydatki na paliwo.
Narzędzie zawiera podsumowanie kluczowych czynników wpływających na wydajność jazdy, w celu utworzenia indywidualnej oceny dla każdego kierowcy. Pozwala to na szybkie zobrazowanie i porównanie niewłaściwych zachowań na drodze oraz wprowadzenie ukierunkowanego szkolenia w obszarach, które tego najbardziej wymagają. Optymalizuje to wydajność floty oraz zmniejsza częstotliwość wypadków i kolizji drogowych.
wynik kierowcy- Driving Behaviour
Fot. ABAX
wynik kierowcy- Driving Behaviour
Z ABAX Driving Behaviour możesz:
  • Obniżyć koszty paliwa, przeglądów okresowych i składek ubezpieczeniowych
  • Zmniejszyć ilość wypadków, dzięki identyfikacji niewłaściwych zachowań na drodze i dostosowaniu szkoleń dla kierowców na tej podstawie
  • Posiadać bezpieczniejszą i bardziej ekologiczną flotę (ang. eco driving - ekojazda)
  • Zaoszczędzić pieniądze poprzez optymalizację wydajności pojazdów
  • Ustalać miejsce i czas kluczowych zdarzeń drogowych na mapie cyfrowej
O ABAX
ABAX to norweska firma telematyczna, wiodący europejski producent i dostawca elektronicznej ewidencji przebiegu pojazdów, systemów monitorowania pojazdów opartych o GPS, technologii kontrolowania maszyn i urządzeń oraz oprogramowania do zarządzania projektami. ABAX zatrudnia ponad 400 pracowników i prowadzi oddziały w Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech, Polsce oraz w Chinach. Główna siedziba ABAX znajduje się w Larvik w Norwegii.
ABAX 

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 05-2019EMIL - 05-2019EMIL - 04-2019EMIL - 04-2019EMIL - 03-2019EMIL - 03-2019EMIL - 02-2019EMIL - 02-2019Zobacz więcej publikacji