NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Wytrzymałe stacje dokujące do nowego Samsunga Galaxy XCover 5

RAM Baltic
26 kwietnia 2021
Wytrzymałe stacje dokujące do nowego Samsunga Galaxy XCover 5
Fot. RAM Baltic
RAM-HOL-SAM10PU
Nowa 6-portowa stacja dokująca RAM® Mounts na biurko i pojedyncza stacja dokująca z zasilaniem RAM® do telefonu Samsung Galaxy XCover 5 są wyposażone w technologię pogo pin, która komunikuje się bezpośrednio ze stykami ładowania XCover 5. Dzięki temu Twoja praca stanie się jeszcze efektywniejsza.
 
Ram® Mounts, lider w branży mobilnych rozwiązań montażowych, zaprezentował 6-portową stację ładującą, jak i stację dokującą do samochodu do powszechnie stosowanych w logistyce smartfonów Samsung Galaxy XCover 5. Dzięki zintegrowanej technologii „pogo-pin” w obu dokach, styki ładowania XCover 5 są zaprojektowane aby zapewnić bezproblemowe ładowanie - nie musisz już męczyć się z przewodami i portami ładowania, po prostu zadokuj urządzenie aby rozpocząć ładowanie.
 
Ponadto dzięki elementom montażowym RAM® każdy użytkownik może zbudować odpowiednie zestawy montażowe, niezbędne na przykład na wózku widłowym czy w aucie dostawczym - poczynając od podstaw magnetycznych, po uniwersalne kabury na skanery ręczne, a skończywszy na precyzyjnie dobieranych zestawach stosowanych w magazynach wysokiego składowania. Uchwyty RAM® Mounts spełnią oczekiwania w każdym z zastosowań.
 
XCover5-inuse-07214
Fot. RAM Baltic
XCover5-inuse-07214
Od momentu premiery model XCover 5 bardzo nas interesował i jesteśmy dumni mogąc oferować do niego dedykowane rozwiązania montażowe, pomagające w organizacji pracy w różnych zastosowaniach i branżach” - powiedział Robert Górecki, Dyrektor handlowy w spółce RAM Baltic, będącej wyłącznym importerem RAM® Mounts w Polsce.
 
Każda stacja dokująca RAM® dla Galaxy XCover 5 jest wyposażona w technologię „pogo-pin”, która łączy się bezpośrednio ze stykami ładowania XCover 5, zapewniając bezproblemowe przenoszenie np. z pojazdu do biura. Dzięki niej można w łatwy sposób przechowywać XCover 5  gotowe do użycia w terenie w 6-portowej stacji ładującej RAM®, a następnie bez problemu przenosić je do stacji dokujących w pojazdach.
 
RAM-DOCK-6G-SAM10PU
Fot. RAM Baltic
RAM-DOCK-6G-SAM10PU
Pojedyncze stacje dokujące stosowane w pojazdach mogą zostać wyposażone w kulowe adaptery montowane w tylnej części stacji dokującej, umożliwiając sparowanie z ponad czterema tysiącami komponentów RAM®, aby dostosować finalne mocowanie do dowolnej branży w praktycznie każdym pojeździe.
 
Informacje o firmie RAM® Mounts
Amerykańska firma RAM® Mounts jest wiodącym producentem wytrzymałych i wszechstronnych systemów montażowych, etui ochronnych i rozwiązań dokujących do urządzeń mobilnych. Unikalna konstrukcja systemu RAM® Mounts zapewnia szybką instalację, regulację, wytrzymałość, tłumienie drgań i niezwykłą trwałość. Ram® Mounts wykorzystuje powlekane proszkowo aluminium klasy morskiej z lekkimi i wytrzymałymi kompozytami, osprzętem ze stali nierdzewnej i gumowymi kulkami. Elementy montażowe są objęte dożywotnią gwarancją, a elementy elektroniczne - od jednego do trzech lat.

Pliki do pobrania:

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021EMIL - 05-2021EMIL - 05-2021EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021Zobacz więcej publikacji