Firma Flex ma nowego dyrektora generalnego

Flex
2 grudnia 2020
Firma Flex ma nowego dyrektora generalnego
Fot. Flex
Stanisław Motylski, Flex Tczew
Stanisław Motylski, 1 grudnia objął stanowisko dyr.  generalnego w firmie Flex w Tczewie.
 
Stanisław Motylski jest głęboko zakorzeniony w kulturze i wartościach firmy. W swojej karierze zawodowej zdobył bogate doświadczenie w zarządzaniu. Pracę we Flex rozpoczął w 2002 r. w dziale inżynieryjnym, następnie obejmował kolejne role w różnych działach. Był kierownikiem ds. zarządzania programami, po czym awansował na dyrektora ds. rozwoju biznesu. W ostatnim czasie odpowiadał również za całą halę mechaniczną, liczącą blisko 600 pracowników.
 
- Flex to firma oferująca nie tylko doskonałe usługi dla klientów, ale także miejsce, gdzie stawia się na rozwój pracowników. Cieszę się, że pracuję w organizacji, w której ludzie są kluczowym czynnikiem sukcesu. Tam, gdzie są dobrze zorganizowane zespoły, można wspólnie realizować cele, wprowadzać innowacje i szybko wdrażać ulepszenia – powiedział Stanisław Motylski, dyrektor generalny Flex w Tczewie. - Razem z wysoko wykwalifikowaną kadrą kierowniczą polskiego oddziału Flex, będę kontynuował misję rozwoju firmy – zapowiada pan Motylski.
 
Stanisław Motylski ukończył Executive MBA w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów certyfikowanej przez AIX-Marseille Graduate School of Management, a także studia podyplomowe “International Business” na Uniwersytecie Gdańskim. Posiada tytuł magistra inżyniera elektroniki bardzo wysokiej częstotliwości, uzyskany na Politechnice Gdańskiej.
 
 

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji