NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Wysokie notowania CHEP EUROPE

4 lutego 2016
Wysokie notowania CHEP EUROPE
Wysokie notowania CHEP EUROPE

CHEP, firma specjalizująca się w rozwiązaniach obsługi łańcucha dostaw, została ostatnio wyróżniona EcoVadis Gold Recognition Level w Europie. Jest to najwyższy dostępny poziom tej prestiżowej nagrody, przyznawany za proekologiczny rozwój i osiągnięcia w obszarach dotyczących środowiska, praktyk zatrudnienia, uczciwych praktyk biznesowych oraz łańcucha dostaw.

Wśród wszystkich dostawców ocenianych przez EcoVadis CHEP Europe znalazło się w czołowych 5 procentach. Firma uzyskała bardzo wysokie noty w kategorii praktyk zatrudnienia, gdzie w topowych 4% ocenianych organizacji. EcoVadis ocenił 20 000 dostawców ze 101 krajów w 150 sektorach rynkowych.

EcoVadis jest niezależną agencją ratingową, która koncentruje się na zrównoważonym rozwoju i monitorowaniu wyników. Stosowana metodologia opiera się na międzynarodowych standardach korporacyjnej odpowiedzialności społecznej, obejmujących inicjatywę Global Reporting, ONZ Global Compact oraz normę ISO 26000 w odniesieniu do 150 kategorii wydatków i 140 krajów. Sporządzone raporty są weryfikowane przez komitet ekspertów, którego zadaniem jest zapewnienie wiarygodności i niezależności oceny.

Prezes CHEP Europe, Michael Pooley powiedział: „Uznanie ze strony EcoVadis to wielka nagroda za nasze wysiłki. Postawiliśmy sobie ambitne cele pięcioletnie i będziemy ciężko pracować, aby osiągnąć jeszcze wyższy poziom równowagi w przyszłości. Model biznesowy CHEP jest z założenia zrównoważony. Jesteśmy skoncentrowani na budowaniu długotrwałej i zrównoważonej działalności dla naszych klientów, pracowników i akcjonariuszy, a także społeczności, w których pracujemy.”


CHEP jest jedną z najważniejszych marek funkcjonujących w ramach grupy Brambles Limited, firmy zajmującej się logistyką i obsługą łańcucha dostaw w ponad 60 krajach. Brambles jest sygnatariuszem porozumienia ONZ, Global Compact i aktywnie angażuje się w realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

Źródło: CHEP

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji