NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Transport i Spedycja w Expo Silesia!

Expo Silesia
10 grudnia 2018
Transport i Spedycja w Expo Silesia!
Fot. Expo Silesia
Transportex
Zapraszamy na Targi Transportu i Spedycji TRANSPORTEX, które odbędą się w dniach 16 – 17 kwietnia 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Targi TRANSPORTEX są doskonałą okazją do przedstawienia swoich ofert oraz osiągnięć dla firm z branży transportowej i wydarzeniem, które posiada silną pozycję na rynku targowym. Jest to idealne miejsce do pozyskania nowych kontaktów, jak i zdobycia fachowej wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie technologii i usług transportowych. Jak co roku odbędą się też konferencje poświęcone przybliżeniu ciągle zmieniających się przepisów prawnych dotyczących transportu w Polsce, w krajach Unii Europejskiej oraz u naszych wschodnich sąsiadów. Biorąc pod uwagę oczekiwania wystawców i zwiedzających wydarzenie będzie ściśle utrzymane w konwencji B2B, co zagwarantuje najlepsze wykorzystanie czasu trwania targów oraz stworzenia możliwości spotkań i wymiany poglądów pomiędzy właścicielami firm transportowych, przewoźnikami, spedytorami oraz menedżerami transportu drogowego z firm logistycznych, produkcyjnych i dystrybucyjnych.

Podczas targów TRANSPORTEX nie zabraknie wydarzeń branżowych o charakterze seminaryjno-konferencyjnym. Sama wystawa, jak również jej część merytoryczna, będzie znakomitą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych z profesjonalną publicznością.
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających najbliższa edycja zostanie dodatkowo rozbudowana o Salon Naczep oraz Wyposażenia Pojazdów, gdzie zaprezentują się dystrybutorzy największych marek na rynku, jak i producenci specjalistycznych naczep dostępnych tylko na zamówienie i wyprodukowanych pod Państwa konkretne potrzeby. Samochody dostawcze zyskają nowe oblicze ze spersonalizowaną zabudową, która dodatkowo sprawi, że ich użytkowanie będzie łatwiejsze oraz bardziej wydajne.

Aglomeracja Śląska to wielki węzeł komunikacyjny - nie tylko drogowy, ale również kolejowy. To właśnie tu - na skrzyżowaniu autostrad A4 i A1 – północ-południe i wschód-zachód, występuje znacząca wymiana towarowa. Można tu też zauważyć pokaźny ruch tranzytowy o zasięgu zarówno krajowym jak i międzynarodowym. Województwo śląskie ze względu na doskonałe skomunikowanie leży w obszarze dużego zainteresowania najemców oraz deweloperów logistycznych. Wszystkie te czynniki powodują, iż firmy dystrybucyjne postrzegają nasz region jako bazę logistyczno-transportową obsługującą nie tylko Polskę, ale również Państwa ościenne. Świetna infrastruktura drogowa zapewnia zatem łatwą dostępność olbrzymiej liczby  8 milionów potencjalnych klientów.
Naszym Wystawcom, Gościom, Klientom i Kontrahentom oddajemy do dyspozycji nowoczesny, klimatyzowany pawilon targowy z pełnym zapleczem technicznym, pozwalającym na elastyczną aranżację przestrzeni wystawienniczej.

Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie www.tslexpo.pl lub kontaktując się bezpośrednio: tel. +48 32 788 75 06, kom. +48 510 031 658, mail: transportex@exposilesia.pl
Zapraszamy do współtworzenia najważniejszego wydarzenia branży transportowej i logistycznej w południowej Polsce!

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji