DTS Transport powiększa magazyn

Cresa
27 stycznia 2021
DTS Transport powiększa magazyn
DTS Gdansk-Kowale Distribution Centre
Spółka DTS Transport powiększa swój magazyn w Gdańsku do 2.100 mkw. W procesie renegocjacji i ekspansji powierzchni magazynowo-biurowej najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa.
 
DTS Transport to wyspecjalizowana spółka z branży TSL, lider na rynku Home Delivery w Polsce, świadcząca kompleksowe usługi transportowe oraz montażowe, jak również logistyki kontraktowej. Na polskim rynku obecna jest od 20 lat, umożliwiając rozwój rynku e-commerce w branżach meblowej, RTV/AGD i wszędzie tam, gdzie kluczowe jest dostarczanie do klienta końcowego przesyłek dużych, ciężkich oraz niewygodnych w transporcie.
 
Magazyn firmy DTS Transport został powiększony z 1.300 mkw. do 2.100 mkw. i znajduje się w Gdańsk-Kowale Distribution Centre. Firma posiada trzy centra logistyczne zlokalizowane w: Warszawie, Sosnowcu oraz Łodzi, a także sieć magazynów, które poza Gdańskiem mieszczą się w: Szczecinie, Poznaniu, Sękocinie, Warszawie Annopolu, Krakowie, Olsztynie, Rzeszowie, Wrocławiu, Lublinie, Białymstoku oraz Bydgoszczy.
 
- Firma DTS Transport poszukiwała jednostki magazynowej, która będzie w stanie obsłużyć odpowiednią liczbę samochodów liniowych w krótkim czasie, z uwagi na charakter prowadzonej działalności firmy. Maksymalna liczba doków na niedużej powierzchni najmu była kluczowym czynnikiem wyboru klienta – mówi Jakub Dudkiewicz, Doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska. – Cieszę się, że Gdańsk-Kowale Distribution Centre mogło zaproponować odpowiednie rozwiązanie, dzięki czemu proces wyjścia oraz wejścia na jednostkę przebiegał sprawnie.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji