NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

PROMAG S.A. - wózki dla profesjonalistów

PROMAG S.A. - wózki dla profesjonalistów
PROMAG
DostawcaPROMAG S.A.
MarkaPROMAG
Ręcznego prowadzeniaTak
Z podestem dla operatoraTak
Rok produkcjiNowy
Udźwig [kg]1500
Wysokość podnoszenia [mm]5000
Szerokość korytarza roboczego [mm]2535

Kontakt w sprawie oferty

PROMAG S.A.
ul. Romana Maya 11
61-371 Poznań
+48 61 655 82 00
+48 61 655 82 03
www.promag.pl
promag@promag.pl

Wózki podnośnikowe elektryczne stosowane są do realizacji prac załadowczo-wyładowczych nawet w najmniejszych magazynach, czy halach produkcyjnych. Usprawniają one w znacznym stopniu wykonywanie wszelkich prac magazynowych, a w rezultacie skracają ilość czasu potrzebną na wykonanie tych zadań. Służą głównie do podnoszenia ładunku na określoną wysokość składowania, piętrowania, układania w gniazdach, podejmowania z gniazd, pobierania ładunku ułożonego na pewnej wysokości. W zależności od wybranego modelu różnią się one napędem pracy, udźwigiem oraz wysokością podnoszenia.

Wózki podnośnikowe znajdujące się w ofercie PROMAG S.A. przystosowane są do przewozu materiałów o znacznej masie. Stosowane są w transporcie bliskim i magazynowaniu oraz w pracach przeładunkowych o dużej częstotliwości. Wózki podnośnikowe elektryczne pozwalają na całkowite wyeliminowanie ręcznej obsługi wózka dzięki elektrycznemu napędowi jazdy, jak i podnoszenia. Zakup takiego urządzenia ma swoje uzasadnienie ekonomiczne w przypadku dużej intensywności prac wykonywanych na dalekich odległościach.

Firma PROMAG S.A. w swojej ofercie prezentuje sprawdzone przez klientów wózki do prac na najwyższych wysokościach Hi Truck 50 Plus z podnoszeniem na 5 m. Charakteryzują się stosunkowo niewielkim korytarzem roboczym pozwalającym na pracę w wąskich przestrzeniach magazynowych. Wyposażone w dużą baterię trakcyjną o pojemności 240 Ah, z wydajnym, bezobsługowym systemem jezdnym w technologii prądu zmiennego AC pozwalają na 8 godzinny tryb pracy. Łatwe ładowanie wózka zapewnia wbudowany prostownik. Serwisowanie wózków jest bezproblemowe, co gwarantują sprawdzone podzespoły znanych marek, m.in. zespół sterowania firmy CURTIS. Wózki te są dodatkowo wyposażone we wskaźniki naładowania baterii oraz liczniki motogodzin, dzięki którym możliwe jest rozpisanie czynności serwisowych. Wózek ten występuje też w wersji z podestem dla operatora - Hi Truck 50 Plus Podest ułatwiający transport palet na większe odległości.

Doskonałą widoczność w trakcie pracy, a także wygodę i bezpieczeństwo pracowników zapewnia osłona masztu wykonana z pleksi. Co więcej, wózek wyposażony jest w system sygnalizacji niskiego poziomu naładowania baterii. Wyjątkowo niski stan naładowania baterii automatyczne odłącza podnoszenie wideł i informuje o konieczności ładowania sygnałem dźwiękowym.

Proponowane przez PROMAG S.A. wózki mają duży zakres zastosowań w różnych branżach. Szeroki wybór pozwala na dostosowanie oferty do specyficznych wymagań klientów rynku. 

Firma PROMAG S.A. działa na polskim rynku logistyki wewnętrznej od prawie 40 lat, dając swoim Klientom pewność, że ich intralogistyka sprosta wymaganiom rynku dziś i jutro. Dewizą firmy jest kompleksowa obsługa Klientów w zakresie doradztwa, projektowania, produkcji i integracji, dostawy i montażu, serwisu i przeglądów okresowych oferowanych urządzeń.

W ofercie firmy PROMAG S.A.  Klienci znajdą wszystko to, co jest niezbędne do efektywnego działania magazynu, a więc systemy transportu wewnętrznego i składowania, a w tym regały, wózki, przenośniki, doki przeładunkowe, suwnice, żurawie, dźwigniki, wciągniki, urządzenia i materiały do pakowania, palety, pojemniki, drabiny oraz meble metalowe.

Prawie na samym początku istnienia firmy zrodziła się idea, aby być jak najbliżej Klientów. W chwili obecnej sieć sprzedaży firmy to 10 Oddziałów i Centrala w Poznaniu. Dzięki tak gęstej sieci placówek firma może szybciej reagować na potrzeby Klientów. Towar do Klientów dystrybuowany jest z nowoczesnego Centrum Logistycznego w Koninku pod Poznaniem o powierzchni 24 000 metrów kwadratowych.


 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2019EMIL - 09-2019EMIL - 08-2019EMIL - 08-2019EMIL - 07-2019EMIL - 07-2019EMIL - 06-2019EMIL - 06-2019Zobacz więcej publikacji