NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Wózek wysokiego podnoszenia STILL EXV 10

Wózek wysokiego podnoszenia STILL EXV 10
Wózek wysokiego podnoszenia STILL EXV 10
Wózek wysokiego podnoszenia STILL EXV 10
Wózek wysokiego podnoszenia STILL EXV 10
STILL
DostawcaStill Polska Sp. z o.o.
MarkaSTILL
Ręcznego prowadzeniaTak
Z podestem dla operatoraNie
Rok produkcjiNowy
Udźwig [kg]1000
Wysokość podnoszenia [mm]4224
Szerokość korytarza roboczego [mm]2263

Kontakt w sprawie oferty

Still Polska Sp. z o.o.
ul. Składowa 6, Żerniki
62-023 Gądki
+ 48 61 66 86 100
+ 48 61 66 86 189
www.still.pl
info@still.pl

Wózek wysokiego podnoszenia EXV 10 Basic STILL – jest pojazdem o nowoczesnym i równocześnie funkcjonalnym wzornictwie. Łatwy w obsłudze, niezwykle zwrotny, z większym udźwigiem resztkowym oraz zwiększonym przeładunkiem palet na jednym ładowaniu akumulatora. Z mocniejszą konstrukcją w strefach wrażliwych na uderzenia. Wytrzymała obudowa z materiału amortyzującego o dużej wytrzymałości zapewnia dobrą dostępność do agregatów.

Krótko mówiąc: prowadzony ręcznie wózek wysokiego unoszenia o dużej wytrzymałości przy minimalnych kosztach, nadający się do wszelkich zastosowań w usługach, handlu, rzemiośle oraz przemyśle. EXV oferowany jest w lekkiej klasie udźwigu 1,0 t  do zastosowań roboczych z małym lub średnim przeładunkiem palet.

Niezawodność na najwyższym poziomie

Cały typoszereg EXV/EGV z firmy STILL wyróżnia się poprzez:

  • system amortyzacji opuszczania przy wszystkich typach masztu (ochrona ładunku),
  • szczególnie trwałe końcówki wideł - w kształcie stożka, z okrągłym końcem w celu ułatwienia pobierania palet,
  • podwyższony udźwig oraz większą stateczność dzięki szerszemu rozstawowi kół,
  • system impulsowego sterowania jazdą (sprawdzony, elektroniczny układ MOSFET ze sterowanym mikroprocesorem oraz logicznym systemem sterowania) pracuje w zależności od potrzeb, w sposób ciągły lub bardzo precyzyjnie, dzięki czemu chroni wrażliwe ładunki,
  • automatyczne hamowanie po puszczeniu przełącznika jazdy. Dzięki specjalnie skonstruowanym podzespołom, wózki EXV i EGV są także idealnie przygotowane do zastosowań w chłodniach w temperaturze do minus 30°C lub przy występujących zmianach temperatur.

Stworzony do praktycznych zastosowań

  • leżący pomiędzy napędem a kołami jezdnymi punkt ciężkości ładunku umożliwia uzyskanie dużych wartości udźwigu bez potrzeby stosowania przeciwwagi,
  • kompaktowa konstrukcja wózka zapewnia dobrą zdolność manewrowania w ciasnych korytarzach roboczych,
  • wąski maszt panoramiczny oraz mimoosiowo umieszczony dyszel zapewniają dobrą widoczność zarówno podczas pobierania ładunku jak i podczas sztaplowania,
  • wahliwe ułożyskowanie kółek tandemowych podwyższa dodatkowo komfort jazdy oraz ułatwia przejeżdżanie przez nierówności podłoża oraz progi. A dzięki skokowi początkowemu prześwit od podłoża można podwyższyć do 140 mm.

Firma Still należy do grona najbardziej innowacyjnych dostawców kompleksowych rozwiązań w zakresie wózków widłowych, ciągników oraz najnowocześniejszej techniki magazynowej i przyszłościowych usług. W samej tylko Europie ponad 6.000 wykwalifikowanych pracowników z działów rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisu uczestniczy w spełnianiu wymagań klientów na całym świecie.

Kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa są wysokojakościowe produkty, które sięgają od specyficznych dla danej branży kompleksowych rozwiązań dla dużych i małych przedsiębiorstw do wspomaganych komputerowo programów logistycznych do efektywnego zarządzania magazynem i przepływem materiałów. Still Polska w pełni korzysta z doświadczenia centrali, oferując na wysokiej jakości produkty i usługi serwisowe, dając klientom to co najlepsze w logistyce wewnętrznej. 
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020EMIL - 02-2020EMIL - 02-2020EMIL - 01-2020EMIL - 01-2020Zobacz więcej publikacji