NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

SPALINOWE WÓZKI WIDŁOWE UNICARRIERS DX

DX
DostawcaPOLSAD Jacek Korczak
MarkaUNICARRIERS
Rodzaj napęduspalinowy
Rok produkcjiNowy
Udźwig [kg]2000
Wysokość podnoszenia [mm]2900-6750
Szerokość korytarza roboczego [mm]3770-4275

Kontakt w sprawie oferty

POLSAD Jacek Korczak
ul. Holenderska 14
99-300 Kutno
+48 24 254 92 46
+48 24 254 44 02
http://www.unicarrierspolska.pl/
dystrybucja@polsad.net.pl

Doskonała seria DX - czołowe wózki widłowe z przeciwwagą o napędzie spalinowym LPG/Diesel - marki UniCarriers, sprawdza się w wielu obszarach zastosowań, w wersjach dedykowanych określonym dziedzinom, wózki mogą być doposażone w opcjonalne wyposażenie, pozwalające na zwiększenie parametrów eksploatacyjnych czy komfortu pracy.

Seria DX (zakres udźwigu od 1,5t do 3,2t) odzwierciedla dążenie firmy UniCarriers do projektowania i dostarczania produktów o najwyższej wartości, łączących w sobie najbardziej zaawansowane technologie dostępne w branży wózków widłowych. Wspierani przez lata doświadczeń i badań stworzyliśmy i dostarczyliśmy tej serii najnowocześniejsze silniki. Ultra niska emisja spalin, połączona z tradycyjnie solidną konstrukcją stworzyły nowy standard, za którym inni mogą tylko próbować nadążyć.

Wózek DX został zaprojektowany i wykonany, tak aby umożliwiać ciężką pracę. Zapewnia on przemieszczanie ładunków z dużą prędkością oraz podnoszenie lub powolną jazdę z niezwykłą dokładnością, zależnie od potrzeb użytkownika.

Niezależnie od tego, co potrzebujesz przenieść, mocne silniki, wysokowydajne pompy hydrauliczne oraz doskonała stabilność powodują, że seria DX jest jedną z najszybszych i najbardziej wydajnych w swojej klasie.

Dźwignie typu FINGERTIP usytuowane z prawej strony umożliwiają szybszą pracę bez ryzyka utraty kontroli nad ładunkiem.

W wózkach UniCarriers serii DX montowane są różne rodzaje masztów, począwszy od standardowego 2-stopniowego 2W a skończywszy na 3-stopniowym 3F (w tym dostępny jako opcja unikalny typ OPTIVIEW 3V).

Korzystając z zaawansowanych technologicznie silników (LPG > seria K21/25 oraz Diesel > seria QD32) opracowanych przez firmę GCT (spółkę należącą do grupy UniCarriers), wózki widłowe serii DX spełniają normy emisji spalin obowiązujące w Europie, USA i Japonii. Ponadto oferują one połączenie wysokiej wydajności w trakcie pracy z niskim zużyciem paliwa. Z uwagi na to, że nie ma dwóch identycznych operatorów, kierownica wyposażona jest w dużą możliwość przesuwania w przód i w tył (wraz z funkcją zapamiętywania) oraz dostosowania odpowiedniej wysokości położenia kierownicy. W standardzie jest teraz dostępny komfortowy fotel GRAMMER, umożliwiający dalsze polepszenie warunków pracy operatora i ograniczający jego fizyczne zmęczenie w trakcie najbardziej wymagającej pracy.

Osprzęt Testowy (BITE) posiada zintegrowane funkcje samosprawdzające i informujące. Ułatwia to rozwiązywanie problemów i pozwala oszczędzić czas. W przypadku awarii, na wyświetlaczu LCD pojawia się ostrzeżenie. Ergonomiczne rozwiązanie, wykorzystujące siłownik gazowy pozwalający na łatwą wymianę zbiornika z gazem, które zabezpiecza przed urazem pleców i sprawia, że wymiana butli jest szybsza i łatwiejsza.

Od momentu rozpoczęcia produkcji wózków widłowych ponad pół wieku temu firma UniCarriers (dawniej Nissan Forklift) projektuje i produkuje wysokowydajne oraz innowacyjne urządzenia do przeładunku towarów. 

UniCarriers wykorzystując swą przewagę technologiczną stał się liderem w dziedzinie projektowania wózków widłowych - od najlepszych rozwiązań silników i układów elektrycznych po bezpieczeństwo, komfort i wydajność pracy operatora.

UniCarriers oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów jak:

  • spalinowe wózki widłowe czołowe z silnikami LPG i Diesel o udźwigu od 1,5 do 10,0 ton;
  • trzy i czterokołowe wózki widłowe czołowe z napędem elektryczne o udźwigu od 1,25 do 3,5 ton;
  • urządzenia techniki magazynowej (wózki unoszące, podnośnikowe, kompletacyjne i wysokiego składowania).

Od sierpnia 2012 autoryzowanym importerem wózków widłowych UniCarriers jest firma POLSAD Jacek Korczak, która od 2000 roku była dealerem marki Nissan Forklift szczycąc się najlepszymi wynikami sprzedaży w całej sieci. We współpracy z  naszymi Partnerami zapewniamy Klientom najlepsze doradztwo handlowe przy wyborze maszyn, jak i optymalne wsparcie techniczne.

Profesjonaliści zasługują na profesjonalną obsługę.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021EMIL - 05-2021EMIL - 05-2021EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021Zobacz więcej publikacji