NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

WÓZKI KOMPLETACYJNE UNICARRIERS PPL-PPD

PPL-PPD
DostawcaPOLSAD Jacek Korczak
MarkaUNICARRIERS
Ręcznego prowadzeniaNie
Z podestem dla operatoraTak
Rok produkcjiNowy
Udźwig [kg]2000-2500
Wysokość podnoszenia [mm]240
Szerokość korytarza roboczego [mm]2550-5230

Kontakt w sprawie oferty

POLSAD Jacek Korczak
ul. Holenderska 14
99-300 Kutno
+48 24 254 92 46
+48 24 254 44 02
http://www.unicarrierspolska.pl/
dystrybucja@polsad.net.pl

Niskopoziomowe wózki kompletacyjne PPL/PPD zaprojektowano do wykorzystywania przy bezpiecznym i skutecznym kompletowaniu zamówień w ciężkich zastosowaniach magazynowych. To wyjątkowe maszyny które łączą zwrotność i ergonomiczną konstrukcję, dlatego też są doskonałym narzędziem do podejmowania towarów z nośników ładunku i umieszczania ich na nich.

Szeroka kabina i niski próg sprawiają, że wózki UniCarriers PPL/PPD charakteryzują się wysoką wydajnością. Ponieważ oferują znaczne przyśpieszenie, wysoką prędkość maksymalną i płynne hamowanie, szybko i sprawnie przemieszczają się między stacjami kompletacji.

Wytrzymały i smukły zarazem – modele PPL/PPD równie dobrze sprawdza się przy pracy w wąskich korytarzach. Zaawansowana ergonomiczna konstrukcja obejmuje przestronną platformę jezdną z wygodnym oparciem, regulowanym położeniem fotela (opcja), a także przestrzenią ładunkową na dokumenty, długopisy i inne niezbędne przedmioty. A wszystko to w zasięgu najlepszej pozycji roboczej operatora.

Od momentu rozpoczęcia produkcji wózków widłowych ponad pół wieku temu firma UniCarriers (dawniej Nissan Forklift) projektuje i produkuje wysokowydajne oraz innowacyjne urządzenia do przeładunku towarów. 

UniCarriers wykorzystując swą przewagę technologiczną stał się liderem w dziedzinie projektowania wózków widłowych - od najlepszych rozwiązań silników i układów elektrycznych po bezpieczeństwo, komfort i wydajność pracy operatora.

UniCarriers oferuje pełną gamę urządzeń do przeładunku towarów jak:

  • spalinowe wózki widłowe czołowe z silnikami LPG i Diesel o udźwigu od 1,5 do 10,0 ton;
  • trzy i czterokołowe wózki widłowe czołowe z napędem elektryczne o udźwigu od 1,25 do 3,5 ton;
  • urządzenia techniki magazynowej (wózki unoszące, podnośnikowe, kompletacyjne i wysokiego składowania).

Od sierpnia 2012 autoryzowanym importerem wózków widłowych UniCarriers jest firma POLSAD Jacek Korczak, która od 2000 roku była dealerem marki Nissan Forklift szczycąc się najlepszymi wynikami sprzedaży w całej sieci. We współpracy z  naszymi Partnerami zapewniamy Klientom najlepsze doradztwo handlowe przy wyborze maszyn, jak i optymalne wsparcie techniczne.

Profesjonaliści zasługują na profesjonalną obsługę.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji