NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Skrzyniopaleta z atestem PROMAG SA

Skrzyniopaleta z atestem PROMAG SA
Skrzyniopaleta z atestem PROMAG SA
Skrzyniopaleta z atestem PROMAG SA
Skrzyniopaleta z atestem PROMAG SA
Skrzyniopaleta z atestem PROMAG SA
PROMAG
DostawcaPROMAG S.A.
MarkaPROMAG
Materiał konstrukcyjnyPlastik
KonstrukcjaZamknięta
Wykonanie podstawyKoła
Waga [kg]30
Objętość [l]550
Ładowność [kg]500
Max. ład. sztaplowania [kg]4500

Kontakt w sprawie oferty

PROMAG S.A.
ul. Romana Maya 11
61-371 Poznań
+48 61 655 82 00
+48 61 655 82 03
www.promag.pl
promag@promag.pl

Skrzyniopalety wykorzystywane są w procesach technologicznych oraz jako kompletne opakowanie transportowo-magazynowe. Posiadają atest PZH do kontaktu z żywnością, w tym również zawierającą tłuszcz, dlatego mogą być używane również w przemyśle spożywczym.

Wytrzymała konstrukcja skrzyniopalety umożliwia sztaplowanie do 2 t, a niektóre modele skrzyniopalet jak 1200x1000x760 nawet do 4,5 ton. Skrzyniopalety dostosowane są do współpracy z wózkiem widłowym i w zależności od potrzeb mogą posiadać klocki płozy lub koła.

Skrzyniopalety odporne na działanie kwasów, zasad i rozpuszczalników znajdują zastosowanie do transportu i składowania produktów chemicznych. Niska waga, duża wytrzymałość, to cechy które się bardzo przydają, wykonane z polipropylenu lub polietylenu zapewniają długotrwałe użytkowanie. Dostępne w różnych wersjach: na klockach, płozach lub kołach, w wersji litej, ażurowej, a także z klapą uchylną w kolorze jasnoszarym.

Firma PROMAG S.A. działa na polskim rynku logistyki wewnętrznej od prawie 40 lat, dając swoim Klientom pewność, że ich intralogistyka sprosta wymaganiom rynku dziś i jutro. Dewizą firmy jest kompleksowa obsługa Klientów w zakresie doradztwa, projektowania, produkcji i integracji, dostawy i montażu, serwisu i przeglądów okresowych oferowanych urządzeń.

W ofercie firmy PROMAG S.A.  Klienci znajdą wszystko to, co jest niezbędne do efektywnego działania magazynu, a więc systemy transportu wewnętrznego i składowania, a w tym regały, wózki, przenośniki, doki przeładunkowe, suwnice, żurawie, dźwigniki, wciągniki, urządzenia i materiały do pakowania, palety, pojemniki, drabiny oraz meble metalowe.

Prawie na samym początku istnienia firmy zrodziła się idea, aby być jak najbliżej Klientów. W chwili obecnej sieć sprzedaży firmy to 10 Oddziałów i Centrala w Poznaniu. Dzięki tak gęstej sieci placówek firma może szybciej reagować na potrzeby Klientów. Towar do Klientów dystrybuowany jest z nowoczesnego Centrum Logistycznego w Koninku pod Poznaniem o powierzchni 24 000 metrów kwadratowych.


 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2019EMIL - 12-2019EMIL - 11-2019EMIL - 11-2019EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019EMIL - 09-2019EMIL - 09-2019Zobacz więcej publikacji