NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Wózek HELI trzykołowy CPD10S-CQ1

Wózek HELI trzykołowy CPD10S-CQ1
DostawcaMTL ASCO Sp. z o. o.
MarkaHELI
Udźwig [kg]1000
Wysokość podnoszenia [mm]3300
Szerokość korytarza roboczego [mm]3300

Kontakt w sprawie oferty

MTL ASCO Sp. z o. o.
ul. Wielowiejska 53
44-120 Pyskowice
+48 32 2333333
+48 32 233 21 34
www.helipolska.pl
heli@helipolska.pl

Trzykołowe wózki elektryczne HELI, przeszły gruntowna przemianę techniczną, zastosowane rozwiązania w sposób istotny poprawiają parametry eksploatacyjne urządzeń. Dwusilnikowa przednia oś napędowa, składająca się z dwóch niezależnych zintegrowanych silników AC o mocy 4.5 kw i kompaktowej osi napędowej, z optymalnymi parametrami przyspieszania i jazdy. Ten swoisty układ podwójny zapewnia bardzo dobre parametry eksploatacyjne wózka, płynność jazdy we wszystkich kierunkach i pełna kontrolę operacji. Silniki napędza bateria o napięciu 48V i mocy 420Ah, zapewniając długotrwałą prace wózka.

Wspomaganie układu skrętnego z podwójnymi kołami ułatwia operatorowi manewrowanie. Dzięki elektronicznemu sterowaniu dyferencjałem, prędkość jazdy zmienia się wraz ze zmianą kąta skrętu automatycznie, bez zmiany położenia wózka. Właściwości zdecydowanie poprawiające charakterystykę prędkości poruszania się w magazynie, a tym samym płynność procesów transportowych.

Charakterystyczną dla tej serii wysoką wydajność uzyskano poprzez wyposażenie wózka w zaawansowany system dynamicznej detekcji obciążenia układu hydraulicznego, co zwiększa wydajność hydrauliczną – przyśpieszając operacje i zmniejsza zużycie energii. Wózki HELI tej serii wykorzystują doskonały silnik DC i pompę o niskim wskaźniku hałasu, znacznie obniżając hałas podczas jazdy i unoszenia przy niskiej prędkości, czyniąc wózek bardziej przyjazny dla środowiska.

Wszystkie stany robocze wózka i komunikaty o błędach można przedstawiane są za pomocą odpowiednich ikon i wyświetlane na dużym wyświetlaczu LCD. Dynamicznie prezentowane komunikaty są w ten sposób łatwo dostępne i czytelne dla operatora, co poprawia znacznie komunikację i tym samym sprawia, że wózek jest łatwy w obsłudze.

Cała seria wózków elektrycznych HELI wyposażona jest w wielotarczowy mokry hamulec główny, który gwarantuje zatrzymanie wózka w każdej, nawet ekstremalnie trudnej sytuacji. Hamulec postojowy, to wielotarczowy hamulec olejowy, uruchamiany za pomocą dźwigni ręcznej z linką. Wielotarczowy hamulec olejowy pozwala na wydłużenie jego trwałości i ograniczenie kosztów serwisowych.

Firma MTL ASCO Sp. z o.o., od 1992 roku działa w branży urządzeń transportu wewnętrznego, oferując sprawdzonej jakości sprzęt. Firma w swoim portfolio oferuje sprzęt znany na europejskim i światowym rynku logistyki sprzętowej. 

Długoletnie doświadczenie i nieprzerwana obecność na rynku logistyki sprzętowej, pozwoliło na zbudowanie oferty serwisowej, dla każdego oferowanego przez firmę sprzętu, używanego w magazynie i logistyce wewnątrzzakładowej.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji