NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Przenośniki elastyczne

Przenośniki elastyczne
Przenośniki elastyczne
Przenośniki elastyczne
Przenośniki elastyczne
Przenośniki elastyczne
Przenośniki elastyczne
Olejnik
DostawcaOlejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
MarkaOlejnik
Obciążenie [kg]do 300 kg na metr bieżący
Szerokość robocza [mm]450 / 600 / 750 / 900 mm

Kontakt w sprawie oferty

Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
ul. Przedpole 1
02-241 Warszawa
+48 22 868 09 72
+ 48 22 868 09 73
www.olejnik.pl
info@olejnik.pl

Zastosowanie:

Przenośniki elastyczne (nożycowe) usprawnią załadunek i rozładunek paczek. Taki sposób załadunku eliminuje pustą, bezużyteczną przestrzeń w pojazdach, powstałą w przypadku korzystania np. z palet. Zapewniają efektywne rozwiązanie dla transportu wewnętrznego zarówno w centrach logistycznych, przeładunkowych, sortowniach kurierskich jak i w mniejszych firmach.

Przenośniki napędzane ułatwiają tradycyjny proces dystrybucji towarów, a także system przeładunku bezpośredniego cross-docking. Przenośniki grawitacyjne rolkowe i roleczkowe mogą służyć jako łączniki i bufory w różnego rodzaju liniach technologicznych oraz jako zakończenia linii pakujących czy montażowych.

Oferujemy następujące rodzaje przenośników elastycznych:

Cechy i zalety przenośników elastycznych:

  • Wzrost wydajności transportu wewnętrznego - Wzrost wydajności załadunków i rozładunków paczek luzem do 50%, co zapewnia szybki zwrot inwestycji.
  • Oszczędność miejsca w magazynie - Po złożeniu długość przenośników maleje co najmniej trzykrotnie, co ułatwie ich przechowywanie
  • Niezwykle mobilne, elastyczne - Koła skrętne wyposażone w hamulce i wygodne uchwyty boczne umożliwiają sprawne i bezpieczne manewrowanie, rozciąganie i składanie przenośnika. 
  • Wzmocniona konstrukcja, całkowicie skręcana bez użycia nitów - Konstrukcja wykonana jest z ocynkowanej stali, co gwarantuje stabilność, wytrzymałość i możliwość użytkowania urządzenia przez długi okres czasu, bez konieczności wymiany części.
  • Modułowa konstrukcja - Umożliwia w szybki i prosty sposób rozbudować system.
  • W pełni regulowane podpory - Możliwość dopasowania wysokości roboczej do aktualnych potrzeb.
  • Szeroki wybór konfiguracji, funkcjonalności oraz akcesoriów - Dostosowanie parametrów przenośnika do stawianych wymagań.
  • Zgodność z normami europejskimi oraz przepisami BHP - Przenośniki napędzane spełniają wymagania Dyrektywy Maszynowej oraz Dyrektywy Kompatybilności Elektromagnetycznej i są oznaczone znakiem CE.

SPRAWDŹ SAM – ZADZWOŃ DO NAS I ZAMÓW PRZENOŚNIK DO BEZPŁATNYCH TESTÓW W TWOJEJ FIRMIE!

TEL. 22 868 09 72..73

Nasza firma powstała w 2001 roku. Specjalizujemy się w systemach regałów wysokiego składowania i w systemach transportu bliskiego. Wykonujemy wariantowe projekty, doradzamy przy wyborze rozwiązań, jesteśmy przy dostawie, prowadzimy montaż i uczestniczymy w odbiorze. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dokonujemy przeglądów regałów i szkolimy kadrę użytkownika – dzięki temu nasi Klienci chętnie realizują z nami kolejne inwestycje. Zależy nam na tym, aby dostarczane przez nas produkty wyróżniały się jakością i trwałością, dlatego współpracujemy z renomowanymi producentami.
Jesteśmy prężnie działającą firmą posiadajacą na swoim koncie duże przedsięwzięcia, m.in. największe chłodnie składowe w Polsce i Litwie. Wyróżnia nas rzetelność oraz elastyczność, a naszą ambicją jest zadowolenie i partnerskie stosunki z Klientami. Uczestniczymy w organizacjach branżowych – jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Techniki Magazynowej, ERF i FEM.
 
Zapraszamy do współpracy!
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji