NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Elektryczny wózek widłowy Still RX 20-20

Elektryczny wózek widłowy Still RX 20-20
Elektryczny wózek widłowy Still RX 20-20
Elektryczny wózek widłowy Still RX 20-20
Elektryczny wózek widłowy Still RX 20-20
STILL
DostawcaStill Polska Sp. z o.o.
MarkaSTILL
Udźwig [kg]2000
Wysokość podnoszenia [mm]3150
Szerokość korytarza roboczego [mm]3542

Kontakt w sprawie oferty

Still Polska Sp. z o.o.
ul. Składowa 6, Żerniki
62-023 Gądki
+ 48 61 66 86 100
+ 48 61 66 86 189
www.still.pl
info@still.pl

Dzięki prostej, bocznej wymianie akumulatora, w tej formie zastosowanej po raz pierwszy w wózkach elektrycznych od 1,4 t klienci zyskują wiele korzyści. Nie ma już potrzeby stosowania dźwigu, zwiększone zostało bezpieczeństwo i w znacznym stopniu zredukowane ryzyko zranienia lub uszkodzenia ciała. Jednocześnie wzrosła produktywność i elastyczność zastosowania, ponieważ wymiana akumulatora jest teraz znacznie szybsza i niezależna od dostępności dźwigu w danym momencie.

Napęd

Napęd wózka RX20 na trójfazowy prąd zmienny, zoptymalizowany pod kątem poboru energii i emisji hałasu, napędza przednie koła i zapewnia stałe, wysokie osiągi. Dzięki nowoczesnemu systemowi regulacji i sterowania wyróżnia się szczególnie dużą dynamiką jazdy – także na nierównych nawierzchniach i podczas jazdy na wzniesieniach. System odzyskiwania energii podczas hamowania potrafi zaoszczędzić w zależności od warunków eksploatacji do 15% energii, wydłużając tym samym okres użytkowania wózka na jednym ładowaniu akumulatora do 1,5 godziny. W rezultacie zbędne staje się częste międzyładowanie lub wymiana akumulatora.

Serwis
Długość okresów między przęglądami wynosi w przypadku wózka RX20 1000 motogodzin lub 12 miesięcy. Trwały i odporny układ sterowania jest skonstruowany w modularny sposób. Przeciwwaga jest dzięki symulacyjnym badaniom cieplnym skonstruowana w ten sposób, że ciepło z elementów mocy zoptymalizowanych pod kątem współczynnika sprawności odprowadzane jest bez zastosowania wentylatorów i filtrów powietrza. Pełna zdolność do pojedynczej diagnozy wszystkich komponentów elektrycznych ułatwia wyszukiwanie błędów i oszczędza czas w przypadku napraw. Cierne hamulce wielopłytkowe pracujące w środowisku mokrym również nie wymagają konserwacji.

Koncepcja modułowa
Modułowa koncepcja wózka RX20 pozwala optymalnie dostosować pojazd do danych warunków eksploatacji. Zwiększają się przez to możliwości jego zastosowania. W zależności od warunków użytkowania, rodzaju przewożonych ładunków, szerokości korytarza roboczego, niezbędnej pojemności akumulatora czy wysokości przejazdów można wybrać optymalny wózek widłowy, aby zadania transportowe wykonać w efektywny sposób.

Firma Still należy do grona najbardziej innowacyjnych dostawców kompleksowych rozwiązań w zakresie wózków widłowych, ciągników oraz najnowocześniejszej techniki magazynowej i przyszłościowych usług. W samej tylko Europie ponad 6.000 wykwalifikowanych pracowników z działów rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisu uczestniczy w spełnianiu wymagań klientów na całym świecie.

Kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa są wysokojakościowe produkty, które sięgają od specyficznych dla danej branży kompleksowych rozwiązań dla dużych i małych przedsiębiorstw do wspomaganych komputerowo programów logistycznych do efektywnego zarządzania magazynem i przepływem materiałów. Still Polska w pełni korzysta z doświadczenia centrali, oferując na wysokiej jakości produkty i usługi serwisowe, dając klientom to co najlepsze w logistyce wewnętrznej. 
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji