NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Opaska amortyzująca Solideal SM

Opaska amortyzująca Solideal SM
Opaska amortyzująca Solideal SM
Opaska amortyzująca Solideal SM
Camso S.A.
DostawcaCamso Polska S.A.
MarkaCamso S.A.
Nazwa handlowaSolideal ERP
czarneTak
szare niebrudząceTak

Kontakt w sprawie oferty

SOLIDEAL POLSKA S.A.
ul.Trakt Brzeski 35,05-077 Warszawa
tel. 22 783 35 90; fax. 22 783 35 82

Kontakt handlowy
Dział sprzedaży tel. 22 783 35 90
www.camoplastsolideal.com/pl/
biuro@solideal.pl

Opaski serii Solideal SM zaprojektowane przez inżynierów z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik, wszystko po to by sprostać wymaganiom i spełnić oczekiwania dzisiejszego rynku. Rynek ciągle się rozwija, potrzebuje nowych rozwiązań i technologii.

Opaski produkowane są na bazie naturalnego kauczuku, co podnosi ich walory jakościowe, a innowacyjny wzór bieżnika nadaje im cechy, które sprawiają, że doskonale dopasowują się do podłoża na którym pracują. Precyzyjnie wykonane pierścienie stalowe idealnie wręcz trzymają opaskę na swoim miejscu. Opaski dostępne są w wielu wykonaniach bieżnika HT, LUG i Sm ( gładkim).

Camso, dawniej Camoplast Solideal, jest światowym liderem w dziedzinie projektowania, wytwarzania i dystrybucji ogumienia do pojazdów poza drogowych (Off-The-Road), felg przemysłowych, gąsienic gumowych i systemów podwozi na potrzeby transportu wewnętrznego, budownictwa, rolnictwa i sportów motorowych. 

Grupa zatrudnia na świecie ponad 7 500 pracowników, którzy w 100% angażują swój wysiłek w 11% światowego rynku opon i gąsienic (OTR). Prowadzi 4 własne centra badawczo-rozwojowe i 23 zakłady produkcyjne w Ameryce Północnej i Południowej, Europie oraz Azji. Camso jest dostawcą na pierwsze wyposażenie (OEM) do wiodących producentów maszyn i urządzeń, a dodatkowo poprzez swoją sieć sprzedaży w ponad 100 krajach świata prowadzi dystrybucję produktów na rynku wtórnym, w 24 przez własne spółki handlowe, w tym w Polsce.

Camso Polska S.A. jest oddziałem Camso z siedzibą w Kanadzie. Firma działa w Polsce od 1997r. oferując pełną gamę opon pneumatycznych, superelastycznych i opasek amortyzujących do wózków widłowych i urządzeń transportu wewnętrznego, a także opony i gąsienice gumowe do maszyn budowlanych i drogowych. 

Dodatkowo świadczy usługi w zakresie produkcji felg na indywidualne zamówienie do wózków widłowych, maszyn budowlanych oraz wypełniania opon pneumatycznych elastomerem. Oferuje również usługi serwisowe w zakresie montażu opon pełnych na felgi o średnicy od 8” do 33”.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019EMIL - 09-2019EMIL - 09-2019EMIL - 08-2019EMIL - 08-2019EMIL - 07-2019EMIL - 07-2019Zobacz więcej publikacji