NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Wózek czołowy Mitsubishi FD30N

Wózek czołowy Mitsubishi FD30N
Wózek czołowy Mitsubishi FD30N
MITSUBISHI
DostawcaKuhn Polska Sp. z o.o.
MarkaMITSUBISHI
Udźwig [kg]3000

Kontakt w sprawie oferty

Kuhn Polska Sp. z o.o.
Plonów 21
41-200 Sosnowiec
+48 32 528 60 30
+48 32 528 60 30
www.kuhn-polska.pl
info@kuhn-polska.pl

Wózki stworzone w celu osiągnięcia maksymalnej produktywności, seria N w wózkach Mitsubishi na nowo definiuje pojęcie standardu w spalinowych wózkach czołowych. Żaden inny wózek nie posiada tylu nowoczesnych rozwiązań oferując wyjątkowy stosunek jakości do ceny.

Są szybkie, stabilne oraz mocne, oferują kombinację niskiego zużycia paliwa, niskiego poziomu emisji spalin, oraz wyjątkowo cichej pracy. Dodaj do tego ergonomiczny disigne podnoszący efektywność pracy twoich operatorów a uzyskasz wózek widłowy, który możemy ci dostarczyć. Odpowiedni do aplikacji niezależnie od warunków pracy.

  • Niski poziom hałasu co zapewnia lepszy komfort operatora
  • Zawieszenie układu napędowego, które nie przenosi drgań oraz zmniejsza hałas
  • Nowoczesny silnik diesla o niskiej emisji spalin i umiarkowanym apetycie na paliwo
  • Przejrzysty zestaw wskaźników monitorujący wszystkie witalne funkcje pracy wózka.
  • Regulowana kolumna kierownicy z funkcją zapamiętania położenia zapewniająca możliwość znalezienia optymalnej pozycji za kierownicą
  • Siedzenie operatora o komforcie porównywalnym z tymi, które są montowane w samochodach. W pełni regulowane, amortyzowane, wyposażone w pasy bezpieczeństwa oraz czujnik zabezpieczający przed uruchomieniem wózka lub hydrauliki w sposób niekontrolowany.
  • Atrakcyjne i bezpieczne miejsce pracy operatora w którym wszystkie elementy niebezpieczne zostały zabudowane plastikowymi obudowami aby chronić nogi operatora.
  • Maszt, karetka oraz osłona ładunku wykonane w technologii zapewniającej najlepszą widoczność dla operatora.

W celu uzyskania szerszej informacji na temat wózków z tej serii oraz innego sprzętu, odwiedź naszą stronę: www.kuhn-polska.pl

Firma Kuhn Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem nowych wózków widłowych Mitsubishi w Polsce. Jako przedstawiciel austriackiego koncernu KUHN GROUP w Polsce, zajmującego się dystrybucją urządzeń przemysłowych od 1974 roku, systematycznie zwiększamy swój udział na rynku polskim.

Firma Kuhn Polska świadczy kompleksowe usługi sprzedaży, wynajmu i serwisu wózków widłowych, jak również sprzedaży części zamiennych. Dzięki bogatemu know-how oraz szerokiej gamie modeli, może zaoferować wiele ciekawych rozwiązań do wszystkich zadań związanych z transportem wewnętrznym i magazynowaniem towarów.

Firma utrzymuje zdecentralizowane, w pełni wyposażone zaplecze serwisowe i linie montażowe w zgodzie z dewizą: stawiania Klienta zawsze na pierwszym miejscu, zapewnieniu mu najwyższej jakości obsługi oraz fachowego wsparcia technicznego
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020EMIL - 02-2020EMIL - 02-2020Zobacz więcej publikacji