NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Wózek wysokiego podnoszenia EGV 14

Wózek wysokiego podnoszenia EGV 14
Wózek wysokiego podnoszenia EGV 14
DostawcaStill Polska Sp. z o.o.
Ręcznego prowadzeniaTak
Z podestem dla operatoraNie
Rok produkcjiNowy
Udźwig [kg]1000-1250
Wysokość podnoszenia [mm]5466
Szerokość korytarza roboczego [mm]2010

Kontakt w sprawie oferty

Still Polska Sp. z o.o.
ul. Składowa 6, Żerniki
62-023 Gądki
+ 48 61 66 86 100
+ 48 61 66 86 189
www.still.pl
info@still.pl

Wózek wysokiego podnoszenia EGV jest pojazdem o nowoczesnym i równocześnie funkcjonalnym wzornictwie. Łatwy w obsłudze, niezwykle zwrotny, z większym udźwigiem resztkowym oraz zwiększonym przeładunkiem palet na jednym ładowaniu akumulatora. Z mocniejszą konstrukcją w strefach wrażliwych na uderzenia. Wytrzymała obudowa z materiału amortyzującego o dużej wytrzymałości zapewnia dobrą dostępność do agregatów.

Wózek EGV znakomicie nadaje się do zastosowań roboczych z dużym przeładunkiem palet.
STILL EGV wyróżnia się poprzez:

  • system amortyzacji opuszczania przy wszystkich typach masztu (ochrona ładunku),
  • szczególnie trwałe końcówki wideł - w kształcie stożka, z okrągłym końcem w celu ułatwienia pobierania palet,
  • podwyższony udźwig oraz większą stateczność dzięki szerszemu rozstawowi kół,
  • system impulsowego sterowania jazdą (sprawdzony, elektroniczny układ MOSFET ze sterowanym mikroprocesorem oraz logicznym systemem sterowania) pracuje w zależności od potrzeb, w sposób ciągły lub bardzo precyzyjnie, dzięki czemu chroni wrażliwe ładunki,
  • automatyczne hamowanie po puszczeniu przełącznika jazdy. Dzięki specjalnie skonstruowanym podzespołom, wózki EGV są także idealnie przygotowane do zastosowań w chłodniach w temperaturze do minus 30°C lub przy występujących zmianach temperatur.

Nowy dyszel wózka EGV zapewnia najwyższe bezpieczeństwo oraz komfort. Można precyzyjnie sterować prędkością podnoszenia i opuszczania, naciskając odpowiednio przycisk.

Dzięki symetrycznemu rozmieszczeniu wszystkich elementów obsługi w zasięgu rąk operatora, wózek mogą z łatwością i wygodnie obsługiwać także operatorzy leworęczni. W głowicy dyszla wbudowany jest specjalnie ukształtowany wyłącznik brzuszny, dzięki któremu – po zetknięciu się wyłącznika z ciałem operatora - EGV natychmiast zmienia kierunek jazdy na odwrotny i automatycznie zatrzymuje się.

Specjalny kształt i rozmieszczenie wyłącznika gwarantują przy tym, że funkcja ta zostanie aktywowana w każdym położeniu dyszla, niezależnie od wzrostu operatora.

Nowy dyszel wózka EGV ma jednakże więcej zalet, np.:

  • materiał pokryciowy absorbuje drgania, zapewnia pewne, nie powodujące zmęczenia kierowanie wózkiem oraz jego obsługę,
  • nie ulegające zużyciu układy sterowania jazdą/podnoszeniem i opuszczaniem,
  • duży oraz wytrzymały pałąk uchwytowy – odporny na uderzenia. Wszystko to w jednym, całkiem nowym dyszlu nie mającym sobie równych.

Firma Still należy do grona najbardziej innowacyjnych dostawców kompleksowych rozwiązań w zakresie wózków widłowych, ciągników oraz najnowocześniejszej techniki magazynowej i przyszłościowych usług. W samej tylko Europie ponad 6.000 wykwalifikowanych pracowników z działów rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisu uczestniczy w spełnianiu wymagań klientów na całym świecie.

Kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa są wysokojakościowe produkty, które sięgają od specyficznych dla danej branży kompleksowych rozwiązań dla dużych i małych przedsiębiorstw do wspomaganych komputerowo programów logistycznych do efektywnego zarządzania magazynem i przepływem materiałów. Still Polska w pełni korzysta z doświadczenia centrali, oferując na wysokiej jakości produkty i usługi serwisowe, dając klientom to co najlepsze w logistyce wewnętrznej. 
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 11-2019EMIL - 11-2019EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019EMIL - 09-2019EMIL - 09-2019EMIL - 08-2019EMIL - 08-2019Zobacz więcej publikacji