NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Trelleborg Expert

Trelleborg Expert
Trelleborg Expert
Trelleborg
MarkaTRELLEBORG
DostawcaTrelleborg Industries Polska Sp. z o.o.
Nazwa handlowaTrelleborg Expert
czarneTak
szare niebrudząceTak

Kontakt w sprawie oferty

Trelleborg Industries Polska Sp. z o.o.
ul. A.Struga 66
90-557 Łódź
+48 42 293 05 37
+48 42 293 05 39
www.trelleborg.com.pl
tws.poland@trelleborg.com

Expert reprezentuje doskonałość gamy opon superelastycznych Trelleborg, ilość imponujących zalet umiejscawiają opony Expert na szczycie rynku światowego. Jest to większa, szersza i mocniejsza opona zaprojektowana do pracy w najtrudniejszych warunkach, w których na opony oddziaływują duże obciążenia, siły ściskania i przesuwania.

Opona Expert jest solidna i długotrwała, zachowuje użyteczność we wszystkich współczesnych urządzeniach służących do przenoszenia materiałów, w pełni odpowiada najbardziej surowym wymaganiom w zastosowaniach przemysłowych. Zaspokaja ona potrzeby każdego klienta zapewniając doskonałą przyczepność, znakomitą trakcję i najwyższą jakość jazdy, zapewniając wyższą trwałość i wydajność.

Główne cechy:

  • Większa średnica zewnętrzna
  • Szerszy obszar styczności z podłożem
  • Grubszy bieżnik
  • Najlepszy współczynnik netto/brutto powierzchni śladu opony i większa ilość gumy
  • Redukuje wymagania konserwacji pojazdu
  • Znakomita nośność i dłuższy okres żywotności opony przy maksymalnej niezawodności
  • Oferuje wyjątkową odporność

Dostępne Mieszanki:
Non marking - Biała mieszanka eliminująca czarne ślady opon na wszystkich podłożach. Opona o wysokich osiągach.
Elcon - Zapobiega porażeniom elektrycznym i iskrzeniu. Wymagana w otoczeniu materiałów wybuchowych, gdzie problemem jest wytwarzany statyczny ładunek elektryczny.
High load - Dwuwarstwowa opona o doskonałych osiągach przy dużych obciążeniach. Dobra jakość jazdy i zredukowane wytwarzanie ciepła.

Dostępne na żądanie:
Cut resistant - Bardzo wydajna na szorstkich, poszarpanych powierzchniach. Zapobiega bryłowaniu i uszkodzeniom ścian opony.

Dostępne wzory bieżnika:

HT2.jpg                           FG.jpg
        HT2                                              FG

Trelleborg Wheel Systems jest wiodącym, światowym dostawcą opon, felg oraz kompletnych kół do pojazdów używanych w rolnictwie, leśnictwie, wózkach widłowych i innych urządzeniach przemysłowych. Dział opon przemysłowych dostarcza opony i felgi dla najważniejszych producentów wózków widłowych na pierwsze wyposażenie oraz na rynek wymiany. Firma posiada globalną strukturę sprzedaży, jednak główne rynki to Europa i Ameryka Północna.

W 1993 roku został założony Trelleborg Industries Polska z siedzibą w Łodzi i magazynem w pobliskim Zgierzu. Swym zasięgiem działania, Trelleborg Industries Polska obejmuje rynek polski i krajów bałtyckich.
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 10-2017EMIL - 10-2017EMIL - 09-2017EMIL - 09-2017EMIL - 08-2017EMIL - 08-2017EMIL - 07-2017EMIL - 07-2017Zobacz więcej publikacji