NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Opona Trelleborg Mastersolid

Opona Trelleborg Mastersolid
Opona Trelleborg Mastersolid
TRELLEBORG
DostawcaTrelleborg Industries Polska Sp. z o.o.
MarkaTRELLEBORG
Nazwa handlowaMastersolid
czarneTak
szare niebrudząceTak

Kontakt w sprawie oferty

Trelleborg Industries Polska Sp. z o.o.
ul. Andrzeja Struga 66
90-557 Łódź
+48 42 293 05 37
+48 42 293 05 39
www.trelleborg.com.pl
tws.poland@trelleborg.com

Opona superelastyczna Mastersolid została opracowana z użyciem najnowszych technologii przemysłowych. Jest solidną oponą odpowiednią do jazdy na wprost na długich dystansach.

Jakość i zastosowanie najnowocześniejszej technologii gwarantują produkt na najwyższym poziomie dający korzyści ekonomiczne. Wyprodukowany z wysokiej jakości mieszanek, Mastersolid oferuje długi średni okres żywotności oraz dobrą odporność na ścieranie, dobre pochłanianie wstrząsów, zapewniając lepszy komfort oraz mniej przestojów obsługowych. Funkcjonalny wzór bieżnika i prostokątny kształt zapewniają lepszą trakcję, solidną przyczepność, dobrą stabilność i zwiększoną wydajność. Wszystko to daje komfort jazdy i oszczędność kosztów, a także zredukowane przestoje maszyn zagrażające zmniejszeniem produkcyjności. Mastersolid jest zaprojektowany do łagodnych zastosowań przemysłowych i oferuje dobre osiągi, stabilność, bezpieczeństwo i trwałość. Mastersolid: niezawodne rozwiązanie!

Główne cechy:

  • Marka cenowa
  • Naturalne mieszanki gumowe
  • Nowoczesny i wysoce funkcjonalny design
  • Poprawione pochłanianie wstrząsów
  • Niskie opory toczenia
  • Dobra stabilność i maksymalne bezpieczeństwo
  • Dostępna w wersji loc (plus)
  • Dostępna w popularnych rozmiarach

Dostępne Mieszanki:
Non marking - Szara mieszanka eliminująca czarne ślady opon na wszystkich podłożach. Opona o wysokich osiągach.

Dostępne wzory bieżnika:

TreadPattern_MasterSolid.jpg
 Mastersolid

Trelleborg Wheel Systems jest wiodącym, światowym dostawcą opon, felg oraz kompletnych kół do pojazdów używanych w rolnictwie, leśnictwie, wózkach widłowych i innych urządzeniach przemysłowych. Dział opon przemysłowych dostarcza opony i felgi dla najważniejszych producentów wózków widłowych na pierwsze wyposażenie oraz na rynek wymiany. Firma posiada globalną strukturę sprzedaży, jednak główne rynki to Europa i Ameryka Północna.

W 1993 roku został założony Trelleborg Industries Polska z siedzibą w Łodzi i magazynem w pobliskim Zgierzu. Swym zasięgiem działania, Trelleborg Industries Polska obejmuje rynek polski i krajów bałtyckich.
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji