NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Wózek ręczny paletowy 2,5 t

Wózek paletowy z mechanizmem wspomagającym ruszanie
Paleciak z mechanizmem wspomagającym ruszanie
PROMAG
DostawcaPROMAG S.A.
MarkaPROMAG
Ręcznego prowadzeniaTak
Z podestem dla operatoraNie
Rok produkcjiNowy
Udźwig [kg]2000-2500
Wysokość podnoszenia [mm]200
Szerokość korytarza roboczego [mm]4680-4933

Kontakt w sprawie oferty

PROMAG S.A.
ul. Romana Maya 11
61-371 Poznań
+48 61 655 82 00
+48 61 655 82 03
www.promag.pl
promag@promag.pl

Wózki paletowe ręczne to najczęściej spotykane urządzenie transportowe napędzane siłą ludzkich mięśni. Jest tak proste w budowie i obsłudze, że wydaje się, że nic już się nie da w nim udoskonalić. PROMAG S.A., wychodząc naprzeciw potrzebom pracowników magazynów, zwiększył funkcjonalność popularnego paleciaka poprzez wyposażenie go w wagę elektroniczną, która służy do wstępnego sprawdzenia masy transportowanego towaru. Jest to szczególnie przydatna funkcja podczas sprawdzania masy wysyłanych przesyłek, układania towaru na regałach, przyjmowania palet na stan magazynowy itp. Połączenie funkcji transportu i ważenia w jednym urządzeniu powoduje skrócenie wielu operacji logistycznych oraz poprawę bezpieczeństwa pracy. Magazynier, który przewozi towar w miejsce, gdzie będzie on układany na regałach od razu wie, na którym regale lub poziomie składowania może go umieścić, aby nie przeciążać instalacji regałowej.

Poza tym wózek paletowy z wagą PR 2500/1150 marki PROMAG posiada wiele innych zalet:

  • kompaktowa hydraulika z zaworem przeciążeniowym służy Klientom przez wiele lat – aż 3 lata gwarancji na agregat
  • ergonomiczny dyszel z 3 funkcjami płynnego podnoszenia, jazdy i opuszczania zapewnia sprawne manewrowanie wózkiem
  • podwójne koła gumowe lub poliuretanowe sprawiają, że praca wózkiem jest przyjemna, lekka i cicha
  • podwójne rolki przy widłach i dodatkowe rolki najazdowe ułatwią podejmowanie poprzeczne palet
  • ergonomiczny kształt głowicy dyszla ułatwia manewrowanie wózkiem przy użyciu jednej ręki
  • duża zwrotność wózka umożliwia manewrowanie nawet w niewielkich pomieszczeniach
  • udoskonalony układ hydrauliczny wymaga niewielkiej siły do uniesienia palety z towarem – wózek idealny do obsługi przez kobiety
  • 12 punktów smarujących – przedłużona eksploatacja i łatwa konserwacja wózk

Wszystko to sprawia, że wózek ten użytkują setki tysięcy pracowników magazynowych.

Firma PROMAG S.A. działa na polskim rynku logistyki wewnętrznej od prawie 40 lat, dając swoim Klientom pewność, że ich intralogistyka sprosta wymaganiom rynku dziś i jutro. Dewizą firmy jest kompleksowa obsługa Klientów w zakresie doradztwa, projektowania, produkcji i integracji, dostawy i montażu, serwisu i przeglądów okresowych oferowanych urządzeń.

W ofercie firmy PROMAG S.A.  Klienci znajdą wszystko to, co jest niezbędne do efektywnego działania magazynu, a więc systemy transportu wewnętrznego i składowania, a w tym regały, wózki, przenośniki, doki przeładunkowe, suwnice, żurawie, dźwigniki, wciągniki, urządzenia i materiały do pakowania, palety, pojemniki, drabiny oraz meble metalowe.

Prawie na samym początku istnienia firmy zrodziła się idea, aby być jak najbliżej Klientów. W chwili obecnej sieć sprzedaży firmy to 10 Oddziałów i Centrala w Poznaniu. Dzięki tak gęstej sieci placówek firma może szybciej reagować na potrzeby Klientów. Towar do Klientów dystrybuowany jest z nowoczesnego Centrum Logistycznego w Koninku pod Poznaniem o powierzchni 24 000 metrów kwadratowych.


 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 07-2019EMIL - 07-2019EMIL - 06-2019EMIL - 06-2019EMIL - 05-2019EMIL - 05-2019EMIL - 04-2019EMIL - 04-2019Zobacz więcej publikacji