NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Meble metalowe - zindywidualizowane rozwiązania

Meble metalowe  - zindywidualizowane rozwiązania
Magazyn_i_kompletacja_
warsztat
Warsztat
warsztat
PROMAG

Kontakt w sprawie oferty

PROMAG S.A.
ul. Romana Maya 11
61-371 Poznań
+48 61 655 82 00
+48 61 655 82 03
www.promag.pl
promag@promag.pl

Firma PROMAG S.A. jest wiodącym producentem mebli metalowych w Polsce. W fabryce pod Poznaniem projektuje i wytwarza kilkaset różnych modeli stołów, szafek, wózków i szaf warsztatowych. Akcesoria dodatkowe m.in. tablice perforowane, szafki wiszące, zawieszki, listwy i oświetlenie pozwalają na kompleksową zabudowę stanowisk montażowych, produkcyjnych oraz serwisowych.

Nadrzędnym celem przy projektowaniu mebli PROMAG jest zapewnienie jak największej funkcjonalności i trwałości produktów, przy jednoczesnym zachowaniu zasad ergonomii oraz obowiązujących norm. Dlatego meble metalowe PROMAG wyróżniają się solidnością ale także bogactwem wzornictwa i kolorów.

Standardowe wykonania mebli sukcesywnie uzupełniane są o rozwiązania nietypowe, dedykowane indywidualnym potrzebom klientów z uwzględnieniem specyfiki ich pracy.

Kształty i wymiary szaf metalowych mogą być dostosowane do przechowywanych w nich towarów, a także do miejsca ich użytkowania. Możliwe są wykonania szaf na podwyższonych nogach, z półkami o różnych wcięciach, nachyleniu, z daszkami lub ławeczkami. Dla produktów przechowywanych w pojemnikach, szafki zamiast półek mogą posiadać płozy, na których pojemniki są wsuwane.

W przypadku stanowisk roboczych ważna jest regulacja wysokości stołu. Zamontowanie podnośnika ręcznego lub elektro-mechanicznego ułatwia dopasowanie blatu do wysokości pracownika. Jeżeli istnieje potrzeba częstej zmiany miejsca pracy, stół może być wykonany na kołach z hamulcem lub wyposażony w mechanizm opuszczający koła tylko do transportu. W przypadku gdy istotne znaczenie ma oszczędność miejsca, warto wykorzystać konstrukcję ze składanym blatem. Dodatkowo każdy stół można wpasować w istniejącą wnękę z uwzględnieniem np. wcięcia pod grzejnik, cokół itp.

Znacznym udogodnieniem w pracy jest doposażenie stanowiska roboczego w nadbudowę, na której zamieszcza się dodatkowe szafki, półki z regulowaną wysokością lub kątem nachylenia, metalowe tabliczki z klipsami na dokumenty i rysunki bądź dodatkowe uchwyty.

Stół wykorzystywany jako element linii montażowej, ma możliwość wyposażenia w rolki ułatwiające przesuwanie elementów albo podnoszony blat. Aby dodatkowo podwyższyć komfort pracy można dodać oświetlenie, szuflady, koła itp.

Zakup mebli metalowych bezpośrednio u producenta daje duże możliwości modyfikacji i dopasowania do konkretnych potrzeb przyszłych użytkowników. Poszukując mebli metalowych warto wybrać dostawcę, który oferuje w pełni indywidualne i kompleksowe rozwiązania. 

Firma PROMAG S.A. działa na polskim rynku logistyki wewnętrznej od prawie 40 lat, dając swoim Klientom pewność, że ich intralogistyka sprosta wymaganiom rynku dziś i jutro. Dewizą firmy jest kompleksowa obsługa Klientów w zakresie doradztwa, projektowania, produkcji i integracji, dostawy i montażu, serwisu i przeglądów okresowych oferowanych urządzeń.

W ofercie firmy PROMAG S.A.  Klienci znajdą wszystko to, co jest niezbędne do efektywnego działania magazynu, a więc systemy transportu wewnętrznego i składowania, a w tym regały, wózki, przenośniki, doki przeładunkowe, suwnice, żurawie, dźwigniki, wciągniki, urządzenia i materiały do pakowania, palety, pojemniki, drabiny oraz meble metalowe.

Prawie na samym początku istnienia firmy zrodziła się idea, aby być jak najbliżej Klientów. W chwili obecnej sieć sprzedaży firmy to 10 Oddziałów i Centrala w Poznaniu. Dzięki tak gęstej sieci placówek firma może szybciej reagować na potrzeby Klientów. Towar do Klientów dystrybuowany jest z nowoczesnego Centrum Logistycznego w Koninku pod Poznaniem o powierzchni 24 000 metrów kwadratowych.


 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2019EMIL - 12-2019EMIL - 11-2019EMIL - 11-2019EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019EMIL - 09-2019EMIL - 09-2019Zobacz więcej publikacji