Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.

OFERTY

Log4.plOferty Meble metalowe - zindywidualizowane rozwiązania

Meble metalowe - zindywidualizowane rozwiązania

Kategoria:
inne wyposażenie
Marka / Dostawca:
Promag
Rok produkcji:
Nowe
Data umieszczenia:
2016-05-18
Data obowiązywania:
2017-12-31
Kontakt
w sprawie oferty:
PROMAG S.A.
ul. Romana Maya 11, 61-371 Poznań
tel +48 61 65 58 200, fax +48 61 65 58 203
www.promag.pl
Dział sprzedaży
61 65 58 200
promag@promag.com.pl

Firma PROMAG S.A. jest wiodącym producentem mebli metalowych w Polsce. W fabryce pod Poznaniem projektuje i wytwarza kilkaset różnych modeli stołów, szafek, wózków i szaf warsztatowych. Akcesoria dodatkowe m.in. tablice perforowane, szafki wiszące, zawieszki, listwy i oświetlenie pozwalają na kompleksową zabudowę stanowisk montażowych, produkcyjnych oraz serwisowych.

Nadrzędnym celem przy projektowaniu mebli PROMAG jest zapewnienie jak największej funkcjonalności i trwałości produktów, przy jednoczesnym zachowaniu zasad ergonomii oraz obowiązujących norm. Dlatego meble metalowe PROMAG wyróżniają się solidnością ale także bogactwem wzornictwa i kolorów.

Standardowe wykonania mebli sukcesywnie uzupełniane są o rozwiązania nietypowe, dedykowane indywidualnym potrzebom klientów z uwzględnieniem specyfiki ich pracy.

Kształty i wymiary szaf metalowych mogą być dostosowane do przechowywanych w nich towarów, a także do miejsca ich użytkowania. Możliwe są wykonania szaf na podwyższonych nogach, z półkami o różnych wcięciach, nachyleniu, z daszkami lub ławeczkami. Dla produktów przechowywanych w pojemnikach, szafki zamiast półek mogą posiadać płozy, na których pojemniki są wsuwane.

W przypadku stanowisk roboczych ważna jest regulacja wysokości stołu. Zamontowanie podnośnika ręcznego lub elektro-mechanicznego ułatwia dopasowanie blatu do wysokości pracownika. Jeżeli istnieje potrzeba częstej zmiany miejsca pracy, stół może być wykonany na kołach z hamulcem lub wyposażony w mechanizm opuszczający koła tylko do transportu. W przypadku gdy istotne znaczenie ma oszczędność miejsca, warto wykorzystać konstrukcję ze składanym blatem. Dodatkowo każdy stół można wpasować w istniejącą wnękę z uwzględnieniem np. wcięcia pod grzejnik, cokół itp.

Znacznym udogodnieniem w pracy jest doposażenie stanowiska roboczego w nadbudowę, na której zamieszcza się dodatkowe szafki, półki z regulowaną wysokością lub kątem nachylenia, metalowe tabliczki z klipsami na dokumenty i rysunki bądź dodatkowe uchwyty.

Stół wykorzystywany jako element linii montażowej, ma możliwość wyposażenia w rolki ułatwiające przesuwanie elementów albo podnoszony blat. Aby dodatkowo podwyższyć komfort pracy można dodać oświetlenie, szuflady, koła itp.

Zakup mebli metalowych bezpośrednio u producenta daje duże możliwości modyfikacji i dopasowania do konkretnych potrzeb przyszłych użytkowników. Poszukując mebli metalowych warto wybrać dostawcę, który oferuje w pełni indywidualne i kompleksowe rozwiązania. 

 

Inne oferty tej firmyPOLECANE PREZENTACJE

PROMAG - projekt w Kaliszu

PROMAG - projekt w Kaliszu

PROMAG S.A. automatyzuje procesy produkcyjno-magazynowe w jednej z największych firm mleczarskich w Polsce. czytaj więcej

Logowanie

Załóż nowe konto

Zapomniałeś hasła?

zapamiętaj mnie