NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały paletowe Olejnik SP80

Regały paletowe Olejnik SP80
Regały paletowe Olejnik SP80
Regały paletowe Olejnik SP80
Regały paletowe Olejnik SP80
Olejnik
DostawcaOlejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
MarkaOlejnik
Szerokość modułu [mm]2480
Głębokość modułu [mm]1300
Wysokość modułu [mm]6000
Obciążenie na miejsce paletowe [kg]700
Całkowite obciążenie [kg]6000

Kontakt w sprawie oferty

Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
ul. Przedpole 1
02-241 Warszawa
+48 22 868 09 72
+ 48 22 868 09 73
www.olejnik.pl
info@olejnik.pl

Koncepcja sytemu regałów paletowych zakłada maksymalizację powierzchni do składowania palet, trwałość elementów oraz ich uniwersalność. Dzięki temu regały paletowe oferują rozwiązanie każdego problemu i zapewniają wszechstronny system składowania.

Składowanie przez wózki paletowe lub dźwigi magazynowe różnych palet, począwszy od EURO-palet, palet o specjalnych rozmiarach do dużych kontenerów nie jest problemem. Wszystkie systemy regałów paletowych są oparte na tych samych standardowych komponentach, a szeroka gama akcesoriów zawsze zapewnia znalezienie właściwego rozwiązania. To najprostsze i najczęściej wybierane rozwiązanie, które może być łatwo i szybko dostosowane do każdego ładunku i objętości.

Pojedynczo lub podwójnie stawiane regały oddzielone są korytarzami o standardowej szerokości bądź też węższymi, w zależności od stosowanego wózka widłowego. W wąskich korytarzach droga dla wózka widłowego określona jest mechanicznie poprzez zamontowane w podłodze ograniczniki lub też elektrycznie poprzez indukcyjną sygnalizację w podłodze. Wysokość regału ograniczają jedynie wymiary magazynu oraz rodzaj wózka widłowego będącego w użyciu. Zobacz animację i film na stronie www.olejnik.pl

Nasza firma powstała w 2001 roku. Specjalizujemy się w systemach regałów wysokiego składowania i w systemach transportu bliskiego. Wykonujemy wariantowe projekty, doradzamy przy wyborze rozwiązań, jesteśmy przy dostawie, prowadzimy montaż i uczestniczymy w odbiorze. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dokonujemy przeglądów regałów i szkolimy kadrę użytkownika – dzięki temu nasi Klienci chętnie realizują z nami kolejne inwestycje. Zależy nam na tym, aby dostarczane przez nas produkty wyróżniały się jakością i trwałością, dlatego współpracujemy z renomowanymi producentami.
Jesteśmy prężnie działającą firmą posiadajacą na swoim koncie duże przedsięwzięcia, m.in. największe chłodnie składowe w Polsce i Litwie. Wyróżnia nas rzetelność oraz elastyczność, a naszą ambicją jest zadowolenie i partnerskie stosunki z Klientami. Uczestniczymy w organizacjach branżowych – jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Techniki Magazynowej, ERF i FEM.
 
Zapraszamy do współpracy!
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021Zobacz więcej publikacji