NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Przenośniki łańcuchowe płytkowe Carryline

Przenośniki łańcuchowe płytkowe Carryline
Przenośniki łańcuchowe płytkowe Carryline
Przenośniki łańcuchowe płytkowe Carryline
Przenośniki łańcuchowe płytkowe Carryline
Przenośniki łańcuchowe płytkowe Carryline
AMSORT

Kontakt w sprawie oferty

AMSORT Sp. z o.o.
ul. Batalionów Chłopskich 112
05-082 Stare Babice
+48 22 664 38 87
+48 22 664 38 89
www.amsort.com
amsort@amsort.com

Carryline jest zautomatyzowanym, wysoce elastycznym, oszczędnym powierzchniowo systemem przenośników, przeznaczonym do transportu niemal każdego rodzaju produktu we wszystkich istniejących branżach.

System Carryline wykonany jest z aluminium lub ze stali nierdzewnej i składa się z niewielkiej ilości prostych, standardowych elementów, dobranych do konkretnych potrzeb, związanych z transportem wewnętrznym.

Poszczególne moduły są montowane przy pomocy prostych akcesoriów i narzędzi, co sprawia, że instalacja lub rekonfiguracja linii produkcyjnej jest szybka i tania. Systemy przenośnikowe Carryline są przed dostarczeniem do klienta montowane i testowane z uwzględnieniem obowiązujących norm oraz znakowane znakiem CE. Zapewnia to najwyższą jakość i umożliwia sprawną, szybką instalację.

Wszystkie komponenty systemu Carryline wytwarzane są w jednym miejscu, przy utrzymaniu wysokich stanów magazynowych. Dzięki temu możliwe jest zachowanie krótkiego czasu dostawy, powtarzalnej, wysokiej jakości. System przenośników Carryline jest więc systemem, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Dostępne elementy umożliwiają skonstruowanie rozwiązań w oparciu o specyficzne wymagania użytkownika systemu.

Sposób transportu

Przenośniki pionowe

  • Transport produktów w pionie jest istotny w miejscach gdzie linia produkcyjna przebiega wielopoziomowo np. na kilku piętrach budynku lub kiedy koniczne jest szybkie wyniesienie produktu, na bardzo krótkim odcinku linii. Elastyczność zagospodarowania przestrzeni produkcyjnej i magazynowej staje się priorytetem.

Przenośniki poziome

  • Poziome przenoszenie produktów jest najczęściej stosowanym sposobem transportu produktów. Systemy poziome składają się z odcinków całkowicie wypoziomowanych, ze wzniesień, po których produkty poruszają się jedynie dzięki sile tarcia własnej i łańcucha.

Rodzaje systemów przenośnikowych Carryline

System Carryline - konstrukcja aluminiowa

  • W konstrukcji standardowych, aluminiowych systemów Carryline, wykorzystywane są gotowe elementy modułowe, co maksymalnie upraszcza składanie i instalację tych przenośników. Do montażu używa się jedynie prostych narzędzi ręcznych. Nie istnieje konieczność spawania. Jeżeli to konieczne, z łatwością można również zdemontować i przenieść przenośnik w inne miejsce.

System Carryline - konstrukcja ze stali nierdzewnej.

  • W wielu branżach kładzie się szczególny nacisk na wymagania, związane z higieną oraz zachowaniem czystości w strefach produkcji. Przenośniki Carryline, wykonane ze stali nierdzewnej są łatwe do utrzymaniu czystości. Aby ułatwić odprowadzanie zanieczyszczeń razem z wodą, w belkach konstrukcyjnych przenośnika znajdują się kanały spustowe. Również wszystkie stosowane w konstrukcji śruby, nakrętki, uchwyty i sworznie łańcucha wykonane są ze stali nierdzewnej.

Przykładowa realizacja systemów przenośnikowych Carryline 

 

Firma AMSORT Sp. z o.o. była obecna na polskim rynku od 1993 roku pod nazwą DERCO Sp. z o.o. Jest w czołówce wśród polskich producentów przenośników z profili aluminiowych. Oferuje kompletne systemy transportujące – przenośniki, systemy automatyzacji montażu, regały przepływowe, zintegrowane konstrukcje dystrybucyjno-sortujące, dźwigi przemysłowe.

Firma zajmuje się także dystrybucją elementów konstrukcyjnych takich systemów na zasadzie wyłączności: elastycznych taśm transportujących, taśm segmentowych z tworzywa i łańcuchów przenośnikowych, taśm siatkowych, rolek i listew rolkowych, elektrorolek, elektrobębnów, a także szczotek technicznych.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021EMIL - 05-2021EMIL - 05-2021Zobacz więcej publikacji