NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Wózek MITSUBISHI SBP10-16N

Wózek MITSUBISHI SBP10-16N
Wózek MITSUBISHI SBP10-16N
Wózek MITSUBISHI SBP10-16N
Wózek MITSUBISHI SBP10-16N
MITSUBISHI
DostawcaKuhn Polska Sp. z o.o.
MarkaMITSUBISHI
Ręcznego prowadzeniaTak
Z podestem dla operatoraNie
Rok produkcjiNowy
Udźwig [kg]2000-2500
Wysokość podnoszenia [mm]5400
Szerokość korytarza roboczego [mm]4680-4933

Kontakt w sprawie oferty

Kuhn Polska Sp. z o.o.
Plonów 21
41-200 Sosnowiec
+48 32 528 60 30
+48 32 528 60 30
www.kuhn-polska.pl
info@kuhn-polska.pl
Wózek widłowy niskiego składowania MITSUBISHI SBP10-16N. Wózki paletowe prowadzone ręcznie zasilane prądem przemiennym. Wysoka wydajność nawet w najmniejszych przestrzeniach.
 • Maksymalna wysokość podnoszenia: 5,4m
 • Standardowy zasięg przejazdu: 50m
 • Maksymalny udźwig: 1,6 tony
 • Maksymalna prędkość jazdy: 6km/h

Niektóre z posiadanych w standardzie opcji wózka niskiego składowania Mitsubishi SBP10-16N.

Rama i nadwozie
Hermetyczne podwozie zmniejsza zużycie, zapewniając ochronę przed brudem, kurzem i innymi zanieczyszczeniami. Wodoodporna konstrukcja nie dopuszcza wilgoci do kluczowych elementów układu elektrycznego, co zapewnia dłuższa żywotność wózka. Nisko położony środek ciężkości zwiększa stateczność, poprawiając bezpieczeństwo pracy. Konstrukcja zapewniająca dobra widoczność zwiększa pole obserwacji obszaru roboczego i zakończenia wideł.

Widły
Solidne widły zespawane z konstrukcja wózka z zaokrąglonymi końcami do bezwysiłkowego wjazdu w paletę gwarantują jeszcze większa wytrzymałość i żywotność. Wersja z rozstawnymi ramionami podporowymi umożliwia regulacje odległości miedzy ramionami podporowymi, co pozwala na dostosowanie jej do szerokości palet (tylko SBP16N2S). Szeroka gama wysokości podnoszenia i typów masztów obejmuje maszty typu triplet w modelach od 1,2 do 1,6 tony oraz umożliwia wybór pomiędzy standardowymi masztami i masztami z wolnym skokiem.

Napęd
Silnik AC o dużej mocy zapewnia doskonała przyczepność, duża wydajność na rampie oraz łagodna, cicha i kontrolowana prace. Pozwala również wydłużyć długość zmiany roboczej i obniża wymagania dotyczące obsługi. Napełniana olejem skrzynia biegów wózka jest odporna na wstrząsy, pracuje cicho i nie wymaga częstych prac konserwacyjnych.

Opcje dodatkowe:

 • Wybór napędu oraz rolek nośnych dla różnych zastosowań
 • Oparcie dla ładunku
 • Szeroki wybór rozmiarów wideł
 • Przyrząd do wymiany akumulatora
 • Wbudowany, wodoszczelny prostownik
 • Panel z kodem PIN
 • Przystosowanie do składowania w chłodni (klasa III, -35°C)
 • Wielofunkcyjny wyświetlacz z licznikiem motogodzin
 • Uchwyt do zawieszenia dodatkowego wyposażenia (w większości modeli)
 • Miejsce na akumulator 375 Ah

W celu uzyskania szerszej informacji na temat wózków z tej serii oraz innego sprzętu, odwiedź naszą stronę: www.kuhn-polska.pl

Firma Kuhn Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem nowych wózków widłowych Mitsubishi w Polsce. Jako przedstawiciel austriackiego koncernu KUHN GROUP w Polsce, zajmującego się dystrybucją urządzeń przemysłowych od 1974 roku, systematycznie zwiększamy swój udział na rynku polskim.

Firma Kuhn Polska świadczy kompleksowe usługi sprzedaży, wynajmu i serwisu wózków widłowych, jak również sprzedaży części zamiennych. Dzięki bogatemu know-how oraz szerokiej gamie modeli, może zaoferować wiele ciekawych rozwiązań do wszystkich zadań związanych z transportem wewnętrznym i magazynowaniem towarów.

Firma utrzymuje zdecentralizowane, w pełni wyposażone zaplecze serwisowe i linie montażowe w zgodzie z dewizą: stawiania Klienta zawsze na pierwszym miejscu, zapewnieniu mu najwyższej jakości obsługi oraz fachowego wsparcia technicznego
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji