NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

MITSUBISHI o udźwigu 6-16 ton z silnikiem diesla

MITSUBISHI o udźwigu 6-16 ton z silnikiem diesla
Kuhn Polska
DostawcaKuhn Polska Sp. z o.o.
MarkaKuhn Polska
Udźwig [kg]16000
Wysokość podnoszenia [mm]9000
Szerokość korytarza roboczego [mm]4680-4933

Kontakt w sprawie oferty

Kuhn Polska Sp. z o.o.
Cząstków Mazowiecki 7
05-152 Czosnów
+48 22 751 41 07
+48 22 751 41 37
www.kuhn-polska.pl
info@kuhn-polska.pl

FD80-160N to połączenie maksymalnej mocy i wytrzymałości, oszczędności, ergonomii i niskiej szkodliwości dla środowiska.

Wózki Mitsubishi serii FD80-160N znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu: budowlanego, papierniczego, dystrybucji i transporcie, w branży spożywczej jak oraz w wielu innych dziedzinach gdzie najważniejsza jest jakość, niezawodność oraz opłacalność.

Wózki Mitsubishi z serii FD80-160N znane są z unikalnego kształtu masztów, gwarantujących wyjątkowa widoczność przez przednią, tylną i boczne części osłony górnej. Nawet ogólny kształt wózków świadomie projektowany jest z myślą o maksymalnej widoczności w każdym kierunku. Ułatwia to rozpoznanie potencjalnych zagrożeń otoczenia i umożliwia bezpieczne manewrowanie.

Wśród innych cech zapewniających ergonomię i wygodę pracy można wymienić: w pełni amortyzowane siedzenie, starannie wyprofilowane pedały, przypominające pedały samochodu, oraz precyzyjny układ kierowniczy z bardzo dobrym wspomaganiem.

W większości przypadków, w tym przy wszystkich czynnościach kontrolnych wykonywanych codziennie, w wózkach z serii FD80-160N zastosowano funkcje zapewniające szybki i łatwy dostęp do każdego serwisowanego obszaru wózka, bez konieczności używania narzędzi. Aby zapewnić maksymalny dostęp, standardowo zastosowano uchylną kabinę operatora.

Aby przystosować wózki z serii FD80-160N do pracy w najcięższych warunkach zastosowano wysoko wydajne komponenty i zabezpieczenia. Przykładem mogą być: bardzo wytrzymałe maszty, bardzo mocna oś tylna, wydajna chłodnica aluminiowa i wysoko sprawny odpowietrznik hydrauliczny.

Najważniejszym elementem wózków Mitsubishi serii FD80-160N jest silnik diesla 6M60-TL, który zapewnia wysoką moc wyjściową i moment obrotowy dający maksymalną wydajność. Wysoko sprawna automatyczna przekładnia, sterowana sprzęgłami o dużej powierzchni ciernej, zapewnia bezawaryjne działanie i precyzyjne poruszanie się małymi skokami.

Posiadając zaawansowane technicznie, w pełni amortyzowane zawieszenie silnika, nasze wózki zapewniają doskonałe osiągi w zakresie zachowania na rampie, szybkiej jazdy oraz ciągłości pracy- przy jednoczesnym ograniczeniu do minimum poziomu drgań i wydłużeniu żywotności podzespołów.

W celu uzyskania szerszej informacji na temat wózków z tej serii oraz innego sprzętu, odwiedź naszą stronę: www.kuhn-polska.pl

Firma Kuhn Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem nowych wózków widłowych Mitsubishi w Polsce. Jako przedstawiciel austriackiego koncernu KUHN GROUP w Polsce, zajmującego się dystrybucją urządzeń przemysłowych od 1974 roku, systematycznie zwiększamy swój udział na rynku polskim.

Firma Kuhn Polska świadczy kompleksowe usługi sprzedaży, wynajmu i serwisu wózków widłowych, jak również sprzedaży części zamiennych. Dzięki bogatemu know-how oraz szerokiej gamie modeli, może zaoferować wiele ciekawych rozwiązań do wszystkich zadań związanych z transportem wewnętrznym i magazynowaniem towarów.

Firma utrzymuje zdecentralizowane, w pełni wyposażone zaplecze serwisowe i linie montażowe w zgodzie z dewizą: stawiania Klienta zawsze na pierwszym miejscu, zapewnieniu mu najwyższej jakości obsługi oraz fachowego wsparcia technicznego
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2019EMIL - 09-2019EMIL - 08-2019EMIL - 08-2019EMIL - 07-2019EMIL - 07-2019EMIL - 06-2019EMIL - 06-2019Zobacz więcej publikacji