NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

MITSUBISHI PBV20-25N z podestem dla operatora

MITSUBISHI PBV20-25N w magazynie
MITSUBISHI PBV20-25N_f1
MITSUBISHI PBV20-25N_f2
MITSUBISHI PBV20-25N_na rampie
MITSUBISHI PBV20-25N_magazyn
MITSUBISHI
DostawcaKuhn Polska Sp. z o.o.
MarkaMITSUBISHI
Ręcznego prowadzeniaTak
Z podestem dla operatoraTak
Rok produkcjiNowy
Udźwig [kg]2000-2500
Wysokość podnoszenia [mm]200
Szerokość korytarza roboczego [mm]4680-4933

Kontakt w sprawie oferty

Kuhn Polska Sp. z o.o.
Plonów 21
41-200 Sosnowiec
+48 32 528 60 30
+48 32 528 60 30
www.kuhn-polska.pl
info@kuhn-polska.pl

WÓZEK WIDŁOWY MITSUBISHI PBV20-25N, to elektryczny wózek paletowy z podestem dla operatora & wózek do transportu dwóch palet. Stworzony do działania ... i gotowy na każde wyzwanie nawet w najmniejszych przestrzeniach

  •  Maksymalna wysokość podnoszenia: 0,2m
  • Standardowy zasięg przejazdu: 50m
  • Maksymalny udźwig: 2,5 tony
  • Maksymalna prędkość jazdy: 12km/h

Aby sprostać różnym potrzebom dostępne są zarówno modele standardowe (PBV20N2) jak i wysokowydajne (PBF25N2).

Model PBF25N2 został zaprojektowany tak, aby sprostać nieustannej i intensywnej eksploatacji, podczas pokonywania długich odległości i eksploatacji z dużymi obciążeniami. Osiąga prędkość maksymalną 8,5 km/h (opcjonalnie 12km/h).

Model standardowy PBV20N2 doskonale sprawdza się podczas przemieszczania palet w terminalach logistycznych i magazynach przemysłowych oraz przy załadunku i rozładunku pojazdów. W ofercie znajduje się również genialny model dwupaletowy= (PBV20ND), który równocześnie może przenosić dwie palety. Doskonały do załadunku i rozładunku palet składowanych dwupoziomowo.

Niektóre z posiadanych w standardzie opcji:

Wielofunkcyjny układ sterujący nowej generacji steruje zarówno napędem jak i podnoszeniem zapewniając łagodne i ciche sterowanie, upraszczając jednocześnie obsługę wózka.

Pełna programowalność pozwala na regulację przyspieszenia, prędkości przemieszczania się i hamowania, w celu sprostania wymaganiom środowiska pracy oraz operatora – dla zapewnienia większej uniwersalności.

Wodoszczelna instalacja elektryczna i złącza w połączeniu z uszczelnionym przedziałem akumulatora oraz konstrukcją nadwozia pozwalającą na odprowadzanie wody zapobiegają awariom instalacji elektrycznej i korozji.

Solidne widły cechują się wytrzymałą, spawaną konstrukcją z zaokrąglonymi końcami dla łatwiejszego załadunku palet.

Oprócz dwóch kół nośnych dużą stabilność gwarantuje zastosowanie dwóch połączonych kół podporowych.

Wiodąca na rynku wysokość podnoszenia wynosząca 135 mm pozwala na łatwe operowanie wózkiem na podłożach o stromym nachyleniu i na rampach załadunkowych, nawet w przypadku
przenoszenia uszkodzonych palet. (tylko PBV20N2/PBF25N2)

Kompaktowy maszt Duplex zapewnia dwie wysokości podnoszenia (1600 i 2000 mm), przy
maksymalnym obciążeniu 2000 kg (lub 1000 kg na każdą parę wideł), gwarantując optymalną widoczność do przodu (tylko PBV20ND).

Mały promień skrętu wraz z kompaktowym podwoziem i doskonałą widocznością sprawiają, że wózek ten jest nadzwyczaj zwrotny.

Opcjonalne ergonomiczne dźwignie pozwalają operatorowi na łatwe unoszenie i opuszczanie ładunków – nawet w grubych rękawicach.

Opcje dodatkowe:

  • Stacyjka uruchamiana kodem PIN
  • Większa prędkość przemieszczania się - 12 km/h – z obciążeniem do 600 kg
  • Modyfikację wózka pod kątem użytkowania w chłodniach składowych (klasa III, -35°C)
  • Szeroką gamę rozmiarów wideł
  • Umieszczenie nazwy/logo/ grafiki klienta na panelach bocznych
  • Tylne oparcie dla ładunku

W celu uzyskania szerszej informacji na temat wózków z tej serii oraz innego sprzętu, odwiedź naszą stronę: www.kuhn-polska.pl

Firma Kuhn Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem nowych wózków widłowych Mitsubishi w Polsce. Jako przedstawiciel austriackiego koncernu KUHN GROUP w Polsce, zajmującego się dystrybucją urządzeń przemysłowych od 1974 roku, systematycznie zwiększamy swój udział na rynku polskim.

Firma Kuhn Polska świadczy kompleksowe usługi sprzedaży, wynajmu i serwisu wózków widłowych, jak również sprzedaży części zamiennych. Dzięki bogatemu know-how oraz szerokiej gamie modeli, może zaoferować wiele ciekawych rozwiązań do wszystkich zadań związanych z transportem wewnętrznym i magazynowaniem towarów.

Firma utrzymuje zdecentralizowane, w pełni wyposażone zaplecze serwisowe i linie montażowe w zgodzie z dewizą: stawiania Klienta zawsze na pierwszym miejscu, zapewnieniu mu najwyższej jakości obsługi oraz fachowego wsparcia technicznego
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji