NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

System ładowania HOPPECKE trak-basic FS

trak _ basic FS
HOPPECKE
DostawcaHoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.
MarkaHOPPECKE
Częstotliwość pracy50Hz

Kontakt w sprawie oferty

Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o.
Logistyczna 10
63-006 Śródka
61 646 50 11
61 646 50 10
www.hoppecke.pl
biuro@hoppecke.pl
Warto skorzystać  z zalet oferowanych przez mikroprocesorowo regulowany trak | basic FS z automatyczną kontrolą ładowania akumulatorów ołowiowo-kwasowych z elektrolitem płynnym. Trak | basic FS automatycznie dostosowuje się do głębokości rozładowania akumulatora i może być używany do ładowania różnych pojemności akumulatora dzięki inteligentnemu kryterium rozłączenia i elastycznemu przypisaniu urządzenia (7,5 - 14 godzin ładowania).
 
Kryterium rozłączenia ładowania jest niezależne od wieku akumulatora i producenta. W przeciwieństwie do charakterystyki standardowej, charakterystyka ładowania HOPPECKE została opracowana zgodnie z zaleceniami WSA Niemieckiego Stowarzyszenia Producentów Elektrycznych i Elektronicznych (ZVEI).

To zoptymalizowane rozwiązanie, które charakteryzuje się niższymi zmianami prądu ładowania podczas wahań zasilania sieciowego w porównaniu z ładowarkami Wa/WoWa.
Rozwiązanie to można w każdej chwili wyposażyć w trak | powerpack air. Elektronika ładowania może również wykryć lekko zasiarczone baterie i naładować je całkowicie.
 
Zalety:
Doskonały stosunek ceny do jakości
Automatyczne ładowanie niezależne od stopnia rozładowania w solidnej technologii niskich częstotliwości
Za pomocą jednej ładowarki można ładować kilka pojemności akumulatorów bez konieczności samodzielnego programowania
Niższe zmiany prądu ładowania w przypadku odchyleń sieci w stosunku do ładowarek Wa
Najprostsza obsługa
 

Firma Hoppecke jest obecna w Polsce nieprzerwanie od 1993 roku. Początkowo istniała pod nazwą A.L.V. HOPPECKE Batterien z siedzibą w Wałbrzychu i zatrudniała trzech pracowników, nie posiadała własnego serwisu. Po przeprowadzce do Poznania wynajęto nowe biura oraz większą przestrzeń magazynową i serwisową, zatrudniono nowych pracowników.

Celem firmy stał się rozwój, szczególnie na rynku baterii trakcyjnych. W niedługim czasie podjęte działania przyniosły oczekiwane skutki umożliwiając dalszy rozwój i zatrudnienie kolejnych osób. Zaczął rozwijać się Dział Baterii Stacjonarnych oraz przede wszystkim serwis, poszerzając zakres oferowanych usług oraz umożliwiając uniezależnienie się od serwisów zewnętrznych.

 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji