NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Prostownik Hawker Lifeplus

Prostownik Hawker Lifeplus
Prostownik Hawker Lifeplus
Enersys Sp. z o.o.
DostawcaEnersys Sp. z o.o.
MarkaEnersys Sp. z o.o.
Częstotliwość pracy100Hz

Kontakt w sprawie oferty

Enersys Sp. z o.o.
Ul. Leszczyńska 73
43-301 Bielsko-Biała
+48 33 822 52 90
+48 33 822 52 07
www.hawker.pl
marketing@pl.enersys.com

Hawker, europejski lider baterii trakcyjnych, jest pionierem w ładowarkach wysokoczęstotliwościowych. Ponad 20 letnia wiedza, stałe badania potrzeb klienta i wysokie wymagania doprowadziły do wyprodukowania nowych inteligentnych ładowarek. Dzięki możliwości  komunikacji z baterią, możemy zapewnić optymalny pakiet energetyczny potrzebny dla całej floty.

Hawker Lifeplus

Ta ładowarka jest naszą marką premium inteligentnych technologii. Wielonapięciowy i wielopojemnościowy prostownik jest w stanie komunikować się z baterią przez Hawker easycontrol lub Easyplus- elektroniczne urządzenia znajdujące się na baterii.

Korzyści z technologii HF

Optymalną dostępność do użytku i długą żywotność można osiągnąć tylko, gdy bateria i ładowarka są idealnie dopasowane. Technologia HF pozwala na kompaktowy, montowany na ścianie projekt, aby zaoszczędzić miejsce na podłodze.

Prostownik automatycznie dopasowuj się do:

  • Pojemności baterii
  • Napięcie akumulatora
  • Poziomu rozładowania akumulatora

Te czynniki plus dodatkowo wysoka efektywność energetyczna, bardzo wysoki i stały współczynnik mocy, zredukowany współczynnik przeładowania i opóźnione rozpoczęcie dostarczania energii powodują znaczną redukcję kosztów.

Prostownik HF Lifeplus można zastosować we wszystkich technologach akumulatorów ołowiowo-kwasowych (wentylowane, gazowe rekombinowane: żel lub AGM), zwłaszcza dla baterii Hawker:

  • Hawker evolution (zawór regulowany, baterie z elektrolitem żelowym)
  • Hawker perfect plus (wentylowane baterie)
  • Hawker perfect plus z mieszaniem powietrza
  • Hawker wf200 Plus (akumulator z mieszaniem powietrza, bardzo niskie koszty utrzymania)
  • Inne baterie niskiego utrzymania
  • W systemie Hawker Premier (niskie koszty utrzymania, heavy duty)

Hawker easycontrol i Easyplus
Urządzenie Hawker easycontrol (baterie Hawker Evolution) lub Easyplus (zalewane baterie) znajdujące się na baterii, jest w stanie komunikować się z prostownikiem Lifeplus i może wyświetlić parametry ostatnich 100 ładowań.

Automatyczna korekcja profilu w stosunku do temperatury, gdy używane z Hawker easycontrol lub Easyplus, zapewnia prawidłowy profil ładowania, czas i optymalną żywotność.

 

EnerSys Inc. to światowy lider w produkcji akumulatorów trakcyjnych i stacjonarnych. Stosowane najnowocześniejsze technologie wytwarzania ogniw akumulatorów plasuje firmę w czołówce najczystszych ekologicznie zakładów branży akumulatorowej na świecie. Fabryka akumulatorów jest obecna w Bielsku-Białej już od 1922 roku.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2019EMIL - 09-2019EMIL - 08-2019EMIL - 08-2019EMIL - 07-2019EMIL - 07-2019EMIL - 06-2019EMIL - 06-2019Zobacz więcej publikacji