NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Opaski amortyzujące Solideal PON 550 Seria Magnum

MH_PON 550_AncPON_Magnum_TR_Front_Crop_4_LARGE_rgb
Camso S.A.
DostawcaCamso Polska S.A.
MarkaCamso S.A.
Nazwa handlowaMagnum
czarneTak
szare niebrudząceTak

Kontakt w sprawie oferty

Camso Polska S.A.
Ul. Trakt Brzeski 35
05-077 Warszawa - Wesoła
+48 22 783 35 90
+48 22 783 35 82
www.camso.co
biuro@camso.co

Opaski amortyzująca Solideal Magnum znajdują zastosowanie nie tylko w wózkach widłowych i platformach, ale również w maszynach drogowych np. frezarkach nawierzchni oraz rozkładarkach mas, a także w podnośnikach nożycowych. 

Wykonane z wysoko wytrzymałych mieszanej z naturalnej gumy. Odporne na złuszczanie i rozcięcia nawet w najbardziej wymagających zastosowaniach, a jednocześnie zachowujące maksymalny okres użytkowania i stabilność w zastosowaniach o średniej intensywności eksploatacji.

Solideal, Magnum to opaski o bieżniku trakcyjnym. Ogumienie tego rodzaju charakteryzuje:

  • bardzo dobrą stabilnością,
  • niskimi oporami toczenia,
  • odpornością na uszkodzenia mechaniczne,
  • możliwością przenoszenia dużych obciążeń,
  • bardzo dobrymi właściwościami termicznymi – nadają się do intensywnej eksploatacji,
  • wydłużonym okresem eksploatacji.
  • dostępne w wersji szarej niebrudzącej NM Grey

Wysokowydajna mieszanka z naturalnego kauczuku ogranicza złuszczanie i rozcinanie mieszanki gumowej, odpowiednie do spalinowych i elektrycznych wózków widłowych.

Szeroki profil i płaska powierzchnia czoła opaski zwiększa stabilność i przyczepność.

Wyjątkowo głęboki bieżnik zwiększa żywotność i zapewnia lepsze właściwości trakcyjne.

KATALOG Z ROZMIARAMICamso, dawniej Camoplast Solideal, jest światowym liderem w dziedzinie projektowania, wytwarzania i dystrybucji ogumienia do pojazdów poza drogowych (Off-The-Road), felg przemysłowych, gąsienic gumowych i systemów podwozi na potrzeby transportu wewnętrznego, budownictwa, rolnictwa i sportów motorowych. 

Grupa zatrudnia na świecie ponad 7 500 pracowników, którzy w 100% angażują swój wysiłek w 11% światowego rynku opon i gąsienic (OTR). Prowadzi 4 własne centra badawczo-rozwojowe i 23 zakłady produkcyjne w Ameryce Północnej i Południowej, Europie oraz Azji. Camso jest dostawcą na pierwsze wyposażenie (OEM) do wiodących producentów maszyn i urządzeń, a dodatkowo poprzez swoją sieć sprzedaży w ponad 100 krajach świata prowadzi dystrybucję produktów na rynku wtórnym, w 24 przez własne spółki handlowe, w tym w Polsce.

Camso Polska S.A. jest oddziałem Camso z siedzibą w Kanadzie. Firma działa w Polsce od 1997r. oferując pełną gamę opon pneumatycznych, superelastycznych i opasek amortyzujących do wózków widłowych i urządzeń transportu wewnętrznego, a także opony i gąsienice gumowe do maszyn budowlanych i drogowych. 

Dodatkowo świadczy usługi w zakresie produkcji felg na indywidualne zamówienie do wózków widłowych, maszyn budowlanych oraz wypełniania opon pneumatycznych elastomerem. Oferuje również usługi serwisowe w zakresie montażu opon pełnych na felgi o średnicy od 8” do 33”.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020EMIL - 10-2020EMIL - 10-2020Zobacz więcej publikacji