NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Przenośniki rolkowe Amsort

Przenośniki rolkowe Amsort
Przenośniki rolkowe Amsort
Przenośniki rolkowe Amsort
Przenośniki rolkowe Amsort
Przenośniki rolkowe Amsort
Przenośniki rolkowe Amsort
AMSORT
DostawcaAMSORT Sp. z o.o.
MarkaAMSORT
Obciążenie [kg]300
Szerokość całkowita [mm]740
Szerokość robocza [mm]600

Kontakt w sprawie oferty

AMSORT Sp. z o.o.
ul. Batalionów Chłopskich 112
05-082 Stare Babice
+48 22 664 38 87
+48 22 664 38 89
www.amsort.com
amsort@amsort.com

Przenośniki rolkowe AMSORT, to szeroka gama transporterów z ramą wykonaną ze specjalnych profili, które zapewniają modułowość wszystkich przenośników oraz ułatwiają szybki montaż dodatkowych urządzeń i akcesoriów. Możliwy do zastosowania zakres tych akcesoriów i urządzeń umożliwia wykonanie dowolnie złożonych linii produkcyjnych, zawierających zakręty, transfery, windy itp.

Używane przez nas rolki mogą mieć różną średnicę i mogą pracować również jako rolki akumulacyjne (w przenośnikach z napędem), do pracy w linii prostej jak również z zakrętami. Rolki mogą być ze stali, aluminium lub z tworzyw sztucznych. Przenośniki napędzane wyposażane są również w odpowiednie sterowniki, umożliwiające zaprogramowanie logiki sterowania przenośnikiem lub doprowadzenie zewnętrznego sygnału sterowania.

Zastosowane profile aluminiowe umożliwiają również dodawanie różnych czujników elektronicznych,
które mogą być dowolnie przesuwane wzdłuż przenośnika co umożliwia łatwe dostrojenie automatyki sterującej.

Firma AMSORT Sp. z o.o. była obecna na polskim rynku od 1993 roku pod nazwą DERCO Sp. z o.o. Jest w czołówce wśród polskich producentów przenośników z profili aluminiowych. Oferuje kompletne systemy transportujące – przenośniki, systemy automatyzacji montażu, regały przepływowe, zintegrowane konstrukcje dystrybucyjno-sortujące, dźwigi przemysłowe.

Firma zajmuje się także dystrybucją elementów konstrukcyjnych takich systemów na zasadzie wyłączności: elastycznych taśm transportujących, taśm segmentowych z tworzywa i łańcuchów przenośnikowych, taśm siatkowych, rolek i listew rolkowych, elektrorolek, elektrobębnów, a także szczotek technicznych.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 01-2020EMIL - 01-2020EMIL - 12-2019EMIL - 12-2019EMIL - 11-2019EMIL - 11-2019EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019Zobacz więcej publikacji