NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Tebetron inteligentne systemy ładowania

Tebetron inteligentne systemy ładowania
Benning Power Elektronics Sp. z o.o.
MarkaBENNING
DostawcaBenning Power Electronics Sp.z o.o.
Częstotliwość pracy100Hz

Kontakt w sprawie oferty

BENNING Power Electronics Sp. z o.o.
ul. Korczunkowa 30
05-503 Głosków
+48 22 757 84 53
+48 22 757 84 52
www.benning.pl
biuro@benning.biz

Elektryczny napęd akumulatorowy pojazdów transportowych sprawdza się już od dziesięcioleci i charakteryzuje się dużą niezawodnością i ekonomią.

Ekonomiczne i wydajne

Dzięki zastosowaniu wydajnych energetycznie systemów ładowania Tebetron można jeszcze bardziej poprawić ekonomię zasilanych akumulatorowo pojazdów transportowych.

Systemy ładowania Tebetron mogą być stosowane do wszystkich akumulatorów mokrych PzS i PzS-B. Czas ładowania wynosi od 7,5 do 14 godzin i jest określany przez wybór odpowiedniego prądu znamionowego urządzenia.

Urządzenia są zatem również przystosowane do pracy zmianowej, tzn. do czasu ładowania wynoszącego od 7,5 – 9 godzin.

Szczególne zalety nowej generacji systemów ładowania Tebetron

1.Mniejsze przeładowanie akumulatora poprzez optymalizację (skrócenie) fazy doładowania:
• Obniżenie kosztóweksploatacji poprzez oszczędność energii
elektrycznej (a przezto zmniejszenie emisji CO²)
• Obniżenie kosztówserwisowania i przedłużenie okresów
międzyserwisowych poprzezzmniejszenie ilości gazu i
zmniejszone zużyciewody destylowanej

2.Szerszy zakres zastosowań:
• Systemy ładowania Tebetron są przystosowane do wszystkich akumulatorów mokrych PzS i PzS-B, dla zakresu czasu ładowania 7,5 – 14 godzin, a przezto również do pracy
zmianowej.

3.Wielkoformatowy, kolorowy wskaźnik świetlny:
• Jednoznaczne rozpoznawanie stanu ładowania i roboczego równieżzwiększej odległościza pomocą dużego, dobrze widocznegowskaźnika świetlnego

4.Interfejs USB i pamięć danych do rejestracji ważnych danych statystycznych i związanych z zakończeniem ładowania.
• Ważne dane robocze można odczytać np.za pomocą notebooka lub w przypadku większej ilości systemów ładowania,za pośrednictwem sieci z komputerem centralnym. Dzięki analizie danych można natychmiast rozpoznać błędy lub odchyłki w poszczególnych procesach ładowania.

 

Firma działa na rynku polskim od 1995 roku. Zajmuje się produkcją prostowników trakcyjnych zarówno HF jak i tradycyjnych. Dostarcza systemy zasilania AC jak i DC dla Telekomunikacji, Informatyki, Przemysłu, Energetyki, Kolei oraz Trakcji.

Firma wykonuje instalacje zasilające oraz audyty energetyczne. Oferuje szeroki zakres działalności, dostarcza również baterie przemysłowe niemal wszystkich producentów. Prowadzi serwis prostowników, baterii i systemów zasilania. Jedną z działalności jest również doradztwo i opracowanie ładowni baterii trakcyjnych wraz z pełną dokumentacją i wykonawstwem. Firma jest również dostawcą systemów wymiany baterii od prostych nakładek po systemy w pełni automatyczne.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 01-2018EMIL - 01-2018EMIL - 12-2017EMIL - 12-2017EMIL - 11-2017EMIL - 11-2017EMIL - 10-2017EMIL - 10-2017Zobacz więcej publikacji