NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Seria FD15-35N/FG15-35N

Seria FD15-35N/FG15-35N
Seria FD15-35N/FG15-35N
Seria FD15-35N/FG15-35N
Seria FD15-35N/FG15-35N
MITSUBISHI
DostawcaKuhn Polska Sp. z o.o.
MarkaMITSUBISHI
Udźwig [kg]3500-5000
Wysokość podnoszenia [mm]2900-6750
Szerokość korytarza roboczego [mm]4680-4933

Kontakt w sprawie oferty

Kuhn Polska Sp. z o.o.
Plonów 21
41-200 Sosnowiec
+48 32 258 60 30
+48 32 258 60 30
www.kuhn-polska.pl
info@kuhn-polska.pl

Wózki widłowe czołowego załadunku z silnikami diesla i LPG 4-kołowe z oponami pneumatycznymi, 1.5 – 3.5 tony. Znakomite osiągi...wyjątkowa opłacalność

Szybkie, trwałe i wyjątkowo mocne wózki widłowe GRENDIA oferują niezrównaną kombinację wysokiej wydajności, niskiego poziomu emisji spalin i wyjątkowo niskiego poziomu natężenia dźwięku. Dodatkowo firma Mitsubishi oferuje szeroki zakres ergonomiczności w celu zmaksymalizowania wygody, kontroli i precyzji. W rezultacie powstał wózek widłowy, na którym można polegać w zakresie dostarczania najwyższego poziomu osiągów, bez względu na zastosowanie i warunki.

Najważniejsze cechy wózków z serii FD15-35N

 • Konstrukcja stylowa a zarazem przemyślana odzwierciedla cel, w jakim opracowano to urządzenie, jakim jest wydajna, nieprzerwana praca bez względu na warunki.
 • Solidna konstrukcja zaprojektowana i poddana drobiazgowym testom w celu
  zapewnienia wysokiego poziomu trwałości, sztywności i ochrony.
 • Mocne silniki diesla i LPG są zgodne ze standardami producenta i spełniają najnowsze regulacje dotyczące kontroli emisji spalin.
 • Zaawansowana technologia diesla obniża poziom zużycia paliwa i zapewnia całkowite, czyste spalanie – jak również niski poziom natężenia dźwięku.
 • Zaawansowana technologia LPG obejmuje system zarządzania silnikiem zapewniający precyzyjną kontrolę osiągów– przy dużej oszczędności paliwa i minimalnym poziomie emisji spalin.
 • Zaawansowany, w pełni zawieszony układ napędowy maksymalizuje zdolność
  pokonywania wzniesień i prędkość poruszania się, minimalizując jednocześnie poziom natężenia dźwięku oraz drgań
 • W pełni swobodny napęd wyposażony w przekładnię z dwoma biegami do przodu i jednym biegiem do tyłu pozwala na maksymalne podniesienie zdolności pokonywania wzniesień
  oraz prędkości jazdy, a także maksymalne obniżenie poziomu hałasu i drgań, przy
  jednoczesnym zastąpieniu pasków bezobsługowymi kołami zębatymi, w celu obniżenia kosztów eksploatacyjnych.
 • Wytrzymałe maszty o wysokim poziomie widoczności zapewniają niezawodność i wysoki poziom wydajności przy obsłudze ciężkich ładunków w trudnych warunkach,dając przy tym pełne poczucie pewności.
 • Mocny układ hamulców bębnowych zapewnia doskonałą kontrolę nad wózkiem przy minimalnym
  wysiłku i jest łatwy do serwisowania.
 • Zaawansowany, w pełni zawieszony układ napędowy maksymalizuje zdolność pokonywania wzniesień i prędkość poruszania się, minimalizując jednocześnie poziom natężenia dźwięku oraz drgań.
 • Możliwość wyposażenia w kabinę dla operatora.

Firma Kuhn Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem nowych wózków widłowych Mitsubishi w Polsce. Jako przedstawiciel austriackiego koncernu KUHN GROUP w Polsce, zajmującego się dystrybucją urządzeń przemysłowych od 1974 roku, systematycznie zwiększamy swój udział na rynku polskim.

Firma Kuhn Polska świadczy kompleksowe usługi sprzedaży, wynajmu i serwisu wózków widłowych, jak również sprzedaży części zamiennych. Dzięki bogatemu know-how oraz szerokiej gamie modeli, może zaoferować wiele ciekawych rozwiązań do wszystkich zadań związanych z transportem wewnętrznym i magazynowaniem towarów.

Firma utrzymuje zdecentralizowane, w pełni wyposażone zaplecze serwisowe i linie montażowe w zgodzie z dewizą: stawiania Klienta zawsze na pierwszym miejscu, zapewnieniu mu najwyższej jakości obsługi oraz fachowego wsparcia technicznego
 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji