NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Siatki Zabezpieczające DEXION

Siatki Zabezpieczające DEXION
Siatki Zabezpieczające DEXION
Siatki Zabezpieczające DEXION
Siatki Zabezpieczające DEXION
Siatki Zabezpieczające DEXION
DEXION
DostawcaDexion Polska Sp. z o. o.
MarkaDEXION
Szerokość oczek [ mm ]25
Maksymalne obciążenie [kg]400

Kontakt w sprawie oferty

Dexion Polska Sp. z o. o.
Ul. Wenecka 12
03-244 Warszawa
+48 22 295 08 00
+48 22 295 08 10
www.dexionpolska.pl
info@dexionpolska.pl

Siatkowe panele magazynowe zapewniają ochronę w różnorakich zastosowaniach, takich jak zabezpieczenie personelu czy ochrona przed wypadaniem towarów.

Opis

Siatki mogą być zamocowane bezpośrednio na regałach lub wykorzystywane jako niezależne wygrodzenie mocowane do posadzki, redukując w ten sposób zagrożenia od maszyn i urządzeń, wózków widłowych lub towarów spadających z regałów.

Siatki wygrodzeniowe mogą być stosowane w standardowych magazynach jak również w chłodniach i mroźniach.

Wygrodzenia
Siatki zabezpieczające są ustawiane z tyłu regałów paletowych. Mogą stać samodzielnie lub są mocowane do ram regałów.

Zabezpiecza to pracowników przed wszelkimi przedmiotami, które mogłyby spaść z regałów.

Wygrodzenia siatkowe są stosowane dla przedzielenia powierzchni magazynowej lub stworzenia stref zamkniętych. Można w ten sposób odseparować pieszych od wózków widłowych lub zabezpieczyć towary o znacznej wartości.

Siatki zabezpieczające są stosowane również do wygrodzenia maszyn i robotów. Mogą być wykonane z różnymi wielkościami oczek dla spełnienia wszelkich norm i wymagań bezpieczeństwa.

Cechy
Regałowe siatki zabezpieczające składają się ze standardowych paneli o różnych szerokościach i wysokościach połączonych ze sobą tak aby utworzyć jednolitą powierzchnię. Panele mogą być wykonane w wersji malowanej lub galwanizowanej z różną gęstością oczek, w tym 25x25mm właściwą dla składowania aerozoli. Siatki te mogą mieć wykonane otwory np. dla przejazdu wózków widłowych. Dla odgrodzenia obszarów z ograniczonym dostępem można stosować różnorodne drzwi i zamki.

Ogrodzenia siatkowe składają się ze standardowych paneli o różnych szerokościach i wysokościach, które są mocowane do słupków o wysokości uzależnionej od potrzeb klienta. Ogrodzenia mogą być w wersji malowanej lub galwanizowanej. Podobnie jak w siatkach regałowych dostępne są różnorodne drzwi i zamknięcia, które mogą być dostosowane do potrzeb klienta, jak np. drzwi przesuwne, uchylne czy nawet drzwi automatyczne sprzężone z czujnikami pożaru.

Firma Dexion Polska jest częścią CONSTRUCTOR GROUP AS z siedzibą w Oslo, Norwegia. Grupa Constructor powstała w 1996 roku po połączeniu firm Kasten-Hovik i Electrolux Constructor.
Jesteśmy jednym z trzech największych europejskich producentów wyposażenia magazynowego i największym producentem wyposażenia do biur, archiwów i muzeów.

Oferta firmy obejmuje wszystko co w chwili obecnej jest oferowane na światowym rynku wyposażenia magazynowego i archiwizacyjnego:

  • Regały paletowe: standardowe, wjezdne, przepływowe i przesuwne.
  • Regały półkowe: parterowe, wielopoziomowe, wysokiego składowania.
  • Regały wysięgnikowe do składowania dłużyc i blach
  • Regały automatyczne: IPN, HOCA, TORNADO.
  • Regały do archiwizacji dokumentów: stacjonarne, przesuwne ręczne i elektryczne oraz przesuwne piętrowe i automatyczne
  • Systemy przenośników rolkowych oraz szeroką gamę akcesoriów dostępnych do wszystkich z wymienionych typów

Wszystkie wyroby produkowane są we własnych 7 fabryka, posiadających ponad 90.000 m2 powierzchni produkcyjnej, strategicznie rozmieszczonych w Norwegii, Niemczech, Holandii, Finlandii, Rumuni, Anglii i Rosji. Produkty dystrybuowane są za pośrednictwem własnych biur sprzedaży w 21 krajach oraz ponad 180 współpracujących dystrybutorów w 70 krajach.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji