NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Panele i Półki Siatkowe DEXION

Panele i Półki Siatkowe DEXION
Panele i Półki Siatkowe DEXION
Panele i Półki Siatkowe DEXION
Panele i Półki Siatkowe DEXION
Panele i Półki Siatkowe DEXION
DEXION
DostawcaDexion Polska Sp. z o. o.
MarkaDEXION
Szerokość oczek [ mm ]25
Maksymalne obciążenie [kg]1500

Kontakt w sprawie oferty

Dexion Polska Sp. z o. o.
Ul. Wenecka 12
03-244 Warszawa
+48 22 295 08 00
+48 22 295 08 10
www.dexionpolska.pl
info@dexionpolska.pl

Stalowe półki siatkowe stanowić mogą alternatywne wypełnienie drewnianych półek i pełnych paneli stalowych. Umieszcza się je na poziomach belkowych regałów paletowych.

Swoje zastosowanie znajdują podczas składowania niewielkich kartonów na niskich poziomach, przeznaczonych do ręcznego pobierania towaru. Mogą nimi również zostać zabezpieczone drogi przejazdowe pod regałami.

Dzięki swoim uniwersalnym właściwościom stalowe półki siatkowe znakomicie nadają się do wykorzystania zarówno w standardowych magazynach, jak również w chłodniach i mroźniach, gdzie wymagany jest swobodny przepływ powietrza oraz wyjątkowa dbałość o podtrzymanie odpowiedniej temperatury.

Dodatkową zaletą stalowych półek siatkowych jest zapewnienie lepszego bezpieczeństwa niż w przypadku drewnianych wypełnień. Jest to możliwe dzięki umożliwieniu swobodnego przepływ wody ze spryskiwaczy w przypadku pożaru.

Opis
Panele i półki siatkowe są dostępne w różnych wersjach.

Na-belkowe (typ Waterfall) układane bezpośrednio na belkach i zabezpieczone przed przesuwaniem za pomocą przedłużonej krawędzi przedniej i tylnej.

Wpuszczane z belkami standardowymi, gdzie panele umieszczone są pomiędzy belkami i mocowane na kątownikach opierających się o belki.

Wpuszczane z belkami kształtowymi, gdzie panele układane są na specjalnym występie belkowym, w ten sposób, że górna krawędź belek i paneli stanowią jedną powierzchnię.

Specyfikacja
Panele i półki siatkowe dostępne są w wersji galwanizowanej jak i malowanej. 

Wypełnienia panelowe mogą być stosowane na poziomach belkowych zapewniając dokładne ich zakrycie a obciążenie na pojedynczy panel sięga 1500 kg.

Standardowe rozwiązania spawanych paneli siatkowych posiadają belki poprzeczne, umożliwiające równomierne rozłożenie obciążenia na poziomie belkowym. Przy dużych obciążeniach stosuje się kraty prasowane z kątownikami pozwalającymi na ich zaczepienie na belkach.

Dexion jest częścią Gonvarri Material Handling, która jest wiodącym dostawcą produktów i rozwiązań magazynowych w Europie. Grupa działa na terenie Europy pod markami Constructor, Kasten, Stålteknik i Kredit.

Firma Dexion została założona w Londynie przez Demetriusa Comino, który od roku 1940 rewolucjonizował systemy regałowe i inne formy składowania. Więcej informacji o naszej historii można znaleźć tutaj:

Obecnie oferujemy szeroką gamę produktów, od innowacyjnych regałów paletowych i systemów półkowych, po rozwiązania automatyki magazynowej.  Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy zdobytych w ramach działalności grupy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.

Oferujemy znacznie więcej niż same produkty. W naszej ofercie są pakiety usług obejmujące doradztwo, planowanie i serwis zarówno na potrzeby wyposażenia magazynów, centrów dystrybucyjnych,  jak i systemów półkowych dla sektora handlu, wytwórstwa czy przemysłu motoryzacyjnego.

Dexion pomaga swoim klientom i usprawnia ich działalność oferując najlepsze rozwiązania produkcyjne i magazynowe.

Struktura Grupy – Kraje i Ludzie

Zajmujemy wiodącą pozycję w sektorze magazynowym. Nasz obrót wyniósł blisko 200 mln Euro w roku 2019, zatrudniamy 1200 pracowników i posiadamy nowoczesne zakłady produkcyjne na kluczowych rynkach w Rosja, Rumunia, Finlandia, Szwecja, Czechy i Niemcy.

Grupa działa na terenie całej Europy i prowadzi również sieć sprzedaży w Afryce, na Bliskim Wschodzie oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Więcej informacji na temat produktów i usług Dexion można znaleźć tutaj.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020EMIL - 10-2020EMIL - 10-2020Zobacz więcej publikacji