NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Panele i Półki Siatkowe DEXION

Panele i Półki Siatkowe DEXION
Panele i Półki Siatkowe DEXION
Panele i Półki Siatkowe DEXION
Panele i Półki Siatkowe DEXION
Panele i Półki Siatkowe DEXION
DEXION
DostawcaDexion Polska Sp. z o. o.
MarkaDEXION
Szerokość oczek [ mm ]25
Maksymalne obciążenie [kg]1500

Kontakt w sprawie oferty

Dexion Polska Sp. z o. o.
Ul. Wenecka 12
03-244 Warszawa
+48 22 295 08 00
+48 22 295 08 10
www.dexionpolska.pl
info@dexionpolska.pl

Stalowe półki siatkowe stanowić mogą alternatywne wypełnienie drewnianych półek i pełnych paneli stalowych. Umieszcza się je na poziomach belkowych regałów paletowych.

Swoje zastosowanie znajdują podczas składowania niewielkich kartonów na niskich poziomach, przeznaczonych do ręcznego pobierania towaru. Mogą nimi również zostać zabezpieczone drogi przejazdowe pod regałami.

Dzięki swoim uniwersalnym właściwościom stalowe półki siatkowe znakomicie nadają się do wykorzystania zarówno w standardowych magazynach, jak również w chłodniach i mroźniach, gdzie wymagany jest swobodny przepływ powietrza oraz wyjątkowa dbałość o podtrzymanie odpowiedniej temperatury.

Dodatkową zaletą stalowych półek siatkowych jest zapewnienie lepszego bezpieczeństwa niż w przypadku drewnianych wypełnień. Jest to możliwe dzięki umożliwieniu swobodnego przepływ wody ze spryskiwaczy w przypadku pożaru.

Opis
Panele i półki siatkowe są dostępne w różnych wersjach.

Na-belkowe (typ Waterfall) układane bezpośrednio na belkach i zabezpieczone przed przesuwaniem za pomocą przedłużonej krawędzi przedniej i tylnej.

Wpuszczane z belkami standardowymi, gdzie panele umieszczone są pomiędzy belkami i mocowane na kątownikach opierających się o belki.

Wpuszczane z belkami kształtowymi, gdzie panele układane są na specjalnym występie belkowym, w ten sposób, że górna krawędź belek i paneli stanowią jedną powierzchnię.

Specyfikacja
Panele i półki siatkowe dostępne są w wersji galwanizowanej jak i malowanej. 

Wypełnienia panelowe mogą być stosowane na poziomach belkowych zapewniając dokładne ich zakrycie a obciążenie na pojedynczy panel sięga 1500 kg.

Standardowe rozwiązania spawanych paneli siatkowych posiadają belki poprzeczne, umożliwiające równomierne rozłożenie obciążenia na poziomie belkowym. Przy dużych obciążeniach stosuje się kraty prasowane z kątownikami pozwalającymi na ich zaczepienie na belkach.

Firma Dexion Polska jest częścią CONSTRUCTOR GROUP AS z siedzibą w Oslo, Norwegia. Grupa Constructor powstała w 1996 roku po połączeniu firm Kasten-Hovik i Electrolux Constructor.
Jesteśmy jednym z trzech największych europejskich producentów wyposażenia magazynowego i największym producentem wyposażenia do biur, archiwów i muzeów.

Oferta firmy obejmuje wszystko co w chwili obecnej jest oferowane na światowym rynku wyposażenia magazynowego i archiwizacyjnego:

  • Regały paletowe: standardowe, wjezdne, przepływowe i przesuwne.
  • Regały półkowe: parterowe, wielopoziomowe, wysokiego składowania.
  • Regały wysięgnikowe do składowania dłużyc i blach
  • Regały automatyczne: IPN, HOCA, TORNADO.
  • Regały do archiwizacji dokumentów: stacjonarne, przesuwne ręczne i elektryczne oraz przesuwne piętrowe i automatyczne
  • Systemy przenośników rolkowych oraz szeroką gamę akcesoriów dostępnych do wszystkich z wymienionych typów

Wszystkie wyroby produkowane są we własnych 7 fabryka, posiadających ponad 90.000 m2 powierzchni produkcyjnej, strategicznie rozmieszczonych w Norwegii, Niemczech, Holandii, Finlandii, Rumuni, Anglii i Rosji. Produkty dystrybuowane są za pośrednictwem własnych biur sprzedaży w 21 krajach oraz ponad 180 współpracujących dystrybutorów w 70 krajach.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 01-2020EMIL - 01-2020EMIL - 12-2019EMIL - 12-2019EMIL - 11-2019EMIL - 11-2019EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019Zobacz więcej publikacji