NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały paletowe przepływowe Olejnik - FIFO, FILO

Regały paletowe przepływowe Olejnik - FIFO, FILO
Regały paletowe przepływowe Olejnik - FIFO, FILO
Regały paletowe przepływowe Olejnik - FIFO, FILO
Regały paletowe przepływowe Olejnik - FIFO, FILO
Regały paletowe przepływowe Olejnik - FIFO, FILO
STORAX
DostawcaOlejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
MarkaSTORAX
Wysokość [mm]5182
Szerokość [mm]1200
Szerokość tunelu transportowego [mm]1550
Obciążenie na jednostkę paletową [kg]800
Obciążenie całkowite [kg]6000

Kontakt w sprawie oferty

Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
ul. Przedpole 1
02-241 Warszawa
+48 22 868 09 72
+ 48 22 868 09 73
www.olejnik.pl
info@olejnik.pl

Pierwsze weszło, pierwsze wyszło (FIFO) oraz pierwsze weszło, ostatnie wyszło (FILO) – to są dwie zasady składowania na regałach przepływowych. Pomożemy Ci wybrać optymalną wersję regałów.

FIFO
– palety załadowywane na początku regału przemieszczają się grawitacyjnie na drugi koniec, gdzie są odbierane.

FILO (Push Back) – załadunek i rozładunek odbywa się z tej samej strony regałów, palety są składowane w głąb na zasadzie popychania na modułach rolkowych. Zasada działania jest taka, że jedne palety popychają drugie. Kiedy paleta znajdująca się na przedzie regału zostanie zdjęta, następna w kolejności zjeżdża na jej miejsce.

W obu przypadkach prędkość przemieszczania palet w regale kontrolowana jest przez rolki hamujące.

 

Nasza firma powstała w 2001 roku. Specjalizujemy się w systemach regałów wysokiego składowania i w systemach transportu bliskiego. Wykonujemy wariantowe projekty, doradzamy przy wyborze rozwiązań, jesteśmy przy dostawie, prowadzimy montaż i uczestniczymy w odbiorze. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dokonujemy przeglądów regałów i szkolimy kadrę użytkownika – dzięki temu nasi Klienci chętnie realizują z nami kolejne inwestycje. Zależy nam na tym, aby dostarczane przez nas produkty wyróżniały się jakością i trwałością, dlatego współpracujemy z renomowanymi producentami.
Jesteśmy prężnie działającą firmą posiadajacą na swoim koncie duże przedsięwzięcia, m.in. największe chłodnie składowe w Polsce i Litwie. Wyróżnia nas rzetelność oraz elastyczność, a naszą ambicją jest zadowolenie i partnerskie stosunki z Klientami. Uczestniczymy w organizacjach branżowych – jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Techniki Magazynowej, ERF i FEM.
 
Zapraszamy do współpracy!
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021Zobacz więcej publikacji